Results 1 to 5 of 5

Thread: Hesabım Hk.

Post Hesabım Hk.

karakterim 22:43 civarında erişimim tamamen kesilmiştir. Yapmış oldugum tüm müdahalelere ragmen kurtaramadım. Acil banlanılmasını istiyorum.

Sunucu : destan
    Karakter ADı: SirPalmotorS

Registered Users
    Selam,

Hesabın erişime kapatıldı. Bundan sonrası için support.nttgame.com üzerinden müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsin.

Quote Originally Posted by Perastis View Post
    Selam,

Hesabın erişime kapatıldı. Bundan sonrası için support.nttgame.com üzerinden müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsin.
    Banlandığında alttan yazı geçiyor mu ? Çünkü karakterime ring basılıp farklı bir accounta da aktarılmış olabilir. Konu ile alakalı detay verebilirmisiniz

Registered Users
    Quote Originally Posted by trafalgaraw34 View Post
    Banlandığında alttan yazı geçiyor mu ? Çünkü karakterime ring basılıp farklı bir accounta da aktarılmış olabilir. Konu ile alakalı detay verebilirmisiniz
    Alttan yazı geçmesine gerek yok, doğrudan sistemden kapatılabilir. Ayrıca karakterinin son durumunu ben bilemem, o yüzden buradan bilgi veremeyiz.

Bundan sonrasını müşteri hizmetleriyle halletmen gerek. Onlar olumlu ya da olumsuz tarafına mutlaka dönüş yaparlar.

Geçmiş olsun.

Quote Originally Posted by Perastis View Post
    Alttan yazı geçmesine gerek yok, doğrudan sistemden kapatılabilir. Ayrıca karakterinin son durumunu ben bilemem, o yüzden buradan bilgi veremeyiz.

Bundan sonrasını müşteri hizmetleriyle halletmen gerek. Onlar olumlu ya da olumsuz tarafına mutlaka dönüş yaparlar.

Geçmiş olsun.
    Peki, teşekkür ederim.