Results 1 to 5 of 5
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Angry Anvili artık salında item basalım bizde bu nedir ya ?

4 tane weapon breaker 2 tane warior chitinden 1 tanesi demi +6 olmaz ? Premium desen çektik cash desen çektim
    Biz bunları çektikçe kaybediyoruz cebimizdeki 3 5 kuruşta anvilde yanıyor
    Ama domenico murat trina bus tek atış raptoru +8 yapıyor geçende trina bus chd tek atışta +8 yaptı. Bende chitin bow +7 tek atışta +8 saldım geçmedi.
    Hani ihtimalden bahsediyorsunuz ya +6 yapmak mı kolay +8 basmak mı kolay.

Ayıptır kardeşim ya benim çarım uğursuz yada ne var ne yok yaktırıyorsunuz abi böyle olmaz yayıncılar nasıl basıyor ? Yayıncılar ayrıcalık tanındığını düşünüyorum oyunun reklam yüzleri olduğu için.

Çar bugdamı kaldıda item geçmiyor yeter artık ya 6 tane item 4 ü weapon breaker 2 tanesi warior chitin 1 tanesi +6 görmedi.

Bunun adı şans değil lütfen oyunun ayarlarıyla oynamayın artık.

Ben nasıl item basacam kardeşim ? Ben çarımı nasıl dizecem müsade edin de bir kaç item basalım oyuna yatırdıgımız paranın karsılıgını alalım

Konuyu kaldırmayın Burası forum

Khenart da görsün Patheozda görsün
    Last edited by Arbeloa1993; 11-26-2020 at 10:30 PM. Reason: khenarth patheoz

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    @khenarth @patheoz yazın abi buraya birşeyler bir açıklama yapın bunun adı şans olamaz abi

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Upgrade oranlarında herhangi bir değişim yapılmadı, bunu özellikle belirtebiliriz. Bu tarz önemli güncellemeler geldiğinde mutlaka duyuru olarak sizlere bildiriyoruz.

Her ne kadar şans olmadığını belirtseniz de hiç ummadığım eşyayı +10' a bastığımı biliyorum, hem de trade kullanmadan. Ve bir o kadar da trina ile bastığım halde yanan eşyalarım oldu.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Kusura bakmayinda her gecen gun oyuna guvenim azaliyor.
    Tesekkurler

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Buyrun dün basıldı item Domeniconun şans bizimkisi ne oluyor peki 6 7 bastı yakmalıksız onuda direk 8 e saldı yakmalıksız geçti.
    Kardeşim oran ihtimal vs... milleti kandırmayın rica ediyorum.Salın artık şu anvili hep zarar ediyoruz ya.

Khenarth Patheoz izlesin bu nasıl şans kardeşim geçen tekte +7 chd +8 bastı ondan 2 gün öncede +7 raptor +8 bastı tekte.

https://www.youtube.com/watch?v=SPpw...nnel=KnightMan

Tags for this Thread