Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member

Cash limiti dolu hatasi !

3 haftadır Pusdan TL ile cash çekmiyorum. Daha doğrusu 3200 cekmiyorum 2 gün önce 400 cektim o kadar. son 1 ay içinde 7-8x 3200cash aldım fakat hepsi ESN kod. Şuan 1 ayı doldurdum 25 ekimde yüklemiştim TL ile 1 ayı geçince limit artıcak yazıyordu 1 ayı doldurdum şuan 3200 cekemiyorum neden? limit hatası veriyor

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    PUS limiti ilk kredi kartı ile alışveriş yaptıktan sonraki 30. gün kalkmaktadır. Hesabın açılış tarihine göre değildir. İlk defa 400 npoint aldıysanız 1200 cash limitiniz kalmıştır ilk ay için 1600 cash limit bulunmaktadır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    PUS limiti ilk kredi kartı ile alışveriş yaptıktan sonraki 30. gün kalkmaktadır. Hesabın açılış tarihine göre değildir. İlk defa 400 npoint aldıysanız 1200 cash limitiniz kalmıştır ilk ay için 1600 cash limit bulunmaktadır.
    Cevap yazmak için cevap yazmışsın. Ben diyorumki 25 Ekimde 3200cektim Kredi kartıyla. Şuan 26 KASIM 1 ay geçti ve çekemiyorum.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by IamLazzz View Post
    Cevap yazmak için cevap yazmışsın. Ben diyorumki 25 Ekimde 3200cektim Kredi kartıyla. Şuan 26 KASIM 1 ay geçti ve çekemiyorum.
    Biraz farklı anlatım olmuş, 1-2gün bekleyip tekrar dener misiniz olmaması durumunda bilet atıp inceleme talep edebilirsiniz ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Biraz farklı anlatım olmuş, 1-2gün bekleyip tekrar dener misiniz olmaması durumunda bilet atıp inceleme talep edebilirsiniz ?
    25inde aldıgım cash diğer ayın 25inde limit yükselmesi gerekiyor 26sı olmuş yahu para vericekken bile ticketle mi ugrasıcaz. Bu komik.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    SpecialForces
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IamLazzz View Post
    25inde aldıgım cash diğer ayın 25inde limit yükselmesi gerekiyor 26sı olmuş yahu para vericekken bile ticketle mi ugrasıcaz. Bu komik.
    Esn kodlarını kullanmakta bir limit uygulanmıyor.

Eğer aynı kredi kartını kullanmanıza ve tam 1 ay geçmesine rağmen oyun içi Npoint limitine takılıyorsanız hesabınızda bir problem olmuş olabilir. İncelenmesi için deste ekibine bilet gönderilmesi yönünde yönlendirme yapılmaktadır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post

Eğer aynı kredi kartını kullanmanıza ve tam 1 ay geçmesine rağmen oyun içi Npoint limitine takılıyorsanız hesabınızda bir problem olmuş olabilir. İncelenmesi için deste ekibine bilet gönderilmesi yönünde yönlendirme yapılmaktadır.
    esn kodda sorun yok zaten. kredi kartıyla alamıyorum 1 ay geçtiği halde. Daha dogrusu ilk 25 ekimde aldım. 25 ekimden sonra çok kez kc aldım ama 3-5günde bir az az aldım. 25 kasımda 1 ay doldu limitim artması gerekirken limit dolu diyor ticket attım bakalım

Senior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post

Aynı sorunu yaşıyorum. Pustan hiç cash alamadım bu yüzden. 400 cash bile çekemiyorum ödemenin son adımında üzgünüz işlem gerçekleştiremedi diyip kapanıyor ekran. 3200 cash zaten direk limit hatası veriyor..

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    SpecialForces
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by quadra3nt View Post
    Aynı sorunu yaşıyorum. Pustan hiç cash alamadım bu yüzden. 400 cash bile çekemiyorum ödemenin son adımında üzgünüz işlem gerçekleştiremedi diyip kapanıyor ekran. 3200 cash zaten direk limit hatası veriyor..
    Garanti bankası ise işlem yapamıyorsunuz. Hangi bankayı kullanıyorsunuz?

Senior Member
    Birinci ay bende istedigim kadar npoint alamadımdı ikinci ay istedigim kadar aldim aliyorum paysafecard kullaniyorum bu arada