Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Npoint gelmedi

Junior Member

Exclamation Npoint gelmedi

Merhabalar;
    18:47 gibi 400npoint pus üzerinden satın aldım ödeme başarılı olduğu halde hesabıma gelmedi.
    kullanıcı adım dreamwr55 konu ile ilgili yardımcı olabilecek varmı.

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Durum hakkında kredi kartınızın ilk 6 ve son 4 hanesi ve kartınızın hangi bankaya ait olduğu bilgisi ile Knight Online > PUS / Ödeme / Harcama Sorunları kategorisi üzerinden bilet gönderebilirsiniz.

Müşteri hizmetleri gerekli incelemelerin ardından biletinize yanıt verecektir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Merhaba,

Durum detaylı incelenmesi adına Knight Online > PUS / Ödeme / Harcama Sorunları kategorisi üzerinden bilet gönderebilirsiniz. Müşteri hizmetleri gerekli incelemelerin ardından biletinize yanıt verecektir.
    ticket için de npoint istiyor biraz daha detaylı anlatabılırmısınız ticket açmak ıstedıgımde npoint istemesi de saçma

Quote Originally Posted by DREAMWRTR View Post
    ticket için de npoint istiyor biraz daha detaylı anlatabılırmısınız ticket açmak ıstedıgımde npoint istemesi de saçma
    Bilet göndermenin herhangi bir ücretlendirmesi bulunmuyor. Bilet göndermek için hesabınızda Npoint bulunması yeterlidir.

Ek olarak, şu an yoğunluk sebebi ile gecikme yaşanabilmektedir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Bilet göndermenin herhangi bir ücretlendirmesi bulunmuyor. Bilet göndermek için hesabınızda Npoint bulunması yeterlidir.

Ek olarak, şu an yoğunluk sebebi ile gecikme yaşanabilmektedir.
    hesabımda npoint yok . yükledim ve gelmedi zaten.
    yetkili birisi yokmu yardımcı olabilcek

Quote Originally Posted by DREAMWRTR View Post
    hesabımda npoint yok . yükledim ve gelmedi zaten.
    yetkili birisi yokmu yardımcı olabilcek
    Belirttiğim gibi, yoğunluk sebebi ile gecikme yaşanabilmektedir. Bir süre bekledikten sonra tekrar kontrol edebilir, Npoint hesabınıza geçmez ise mesai saatleri içerisinde bu konuyu güncelleyebilirsiniz.

Selamlar,
    Bu sorun hala yaşanıyor. Esn kod ile ** npoint yüklemesi yaptım . Başarılı dedi ancak hala yüklenmedi. Lütfen destek olabilir mi birileri rica edicem.
    esn code
    Last edited by DonJose; 12-07-2020 at 09:09 AM.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Aki_6BMAZkQa View Post
    Selamlar,
    Bu sorun hala yaşanıyor. Esn kod ile ** npoint yüklemesi yaptım . Başarılı dedi ancak hala yüklenmedi. Lütfen destek olabilir mi birileri rica edicem.
    esn code
    Bir süre daha bekledikten sonra henüz yüklenmemiş ise lütfen PUS kategorisinden bilet gönderiniz.

Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Bir süre daha bekledikten sonra henüz yüklenmemiş ise lütfen PUS kategorisinden bilet gönderiniz.
    Tüm gün bekledim yarın ticket oluşturucam da ne zaman cevap verirler acaba bilginiz var mı ? Bir an önce trade ve pazar kurma özelliğimin aktif olmasını istiyorum çünkü.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Aki_6BMAZkQa View Post
    Tüm gün bekledim yarın ticket oluşturucam da ne zaman cevap verirler acaba bilginiz var mı ? Bir an önce trade ve pazar kurma özelliğimin aktif olmasını istiyorum çünkü.
    İlgili kategorinin yoğunluğuna göre maksimum 72 saat ancak bu süre daha kısa da olabilir.