Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Angry Account Creation Abuse karekter bile açmadan hesap yasaklanmış yardım.

yeni bir üyelik açtım 400 cash yükleyip ıcs işlemlerini hallettim ve karekter bile oluşturmadan hiç bir serverda evden çıktım tekrar girmek istediğimde ise hesapta Account Creation Abuse yazısını görüyorum ne yapmam lazım ?

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Bu hata gün içerisinde fazla hesap açılması durumunda karşılaşılan bir uyarıdır. Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden destek bileti göndermeniz ve bilete gelecek yanıtı sabırla beklemeniz gerekiyor. Müşteri hizmetleri gerekli incelemelerin ardından mesai saatleri içerisinde ilgili kategoride bulunan yoğunluğa da bağlı olarak biletinize yanıt verecektir.

Bilet göndermek için tıklayın.

Junior Member
    hala anlam veremiyorum düşününki karekter bile açmadan hesap ban yiyor . sadece 1 tane hesap açmaya calıstım maıl gelmedı bende yenı hesap acıp kayıt oldum cash yükledim ve şuan hesabıma giremiyorum ne yazıkki . ve ne zaman tickete cevap verecekler bilemiyorum . neden bukadar yavaş ilerliyor sistem ?

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by heracqles View Post
    hala anlam veremiyorum düşününki karekter bile açmadan hesap ban yiyor . sadece 1 tane hesap açmaya calıstım maıl gelmedı bende yenı hesap acıp kayıt oldum cash yükledim ve şuan hesabıma giremiyorum ne yazıkki . ve ne zaman tickete cevap verecekler bilemiyorum . neden bukadar yavaş ilerliyor sistem ?
    Belirttiğim gibi, gün içerisinde fazla hesap açılması durumunda karşılaşılan bir uyarıdır. Bilet göndermeniz durumunda müşteri hizmetleri gerekli kontrollerin ardından illegal bir durum yok ise hesabınızı açacaktır.

Biletlerin yanıtlanma süresi ortalama 3 iş günüdür. Bu süre ilgili kategoride bulunan yoğunluğa bağlı olarak değişebilmektedir. Bu süre zarfında sabırla biletinize gelecek yanıtı beklemelisiniz.

Ek olarak, müşteri hizmetleri hafta sonu çalışmamaktadır.