Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 63
    Senior Member Vrij's Avatar
    İndirimin ismi süper düşünülmüş
    Kadim paganların gizli sembollerini desteklemiyoruz, full stop.
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member
    demekki böyle bir indirim yapılabiliyorsa, kalıcı daha güzel indirimler de olabilirmiş, bu fiyatlar böyle düştüğüne göre firma batmadığına göre şunu kalıcı daha iyisini yapabilirsiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Geçen sene mod ekibi olarak black friday indirimi için çok ısrar etmiştik ama kabul görmemişti. Bu sene böyle bir indirim bence çok büyük bir sürpriz oldu. Listeyi ilk gördüğümde gözlerim Pathos Package eşyasını aramadı değil ama o da zaten 4 hafta süreyle Event Manager Aset Npc'sinde 60m'e satılıyor.

Bence pk atan kullanıcılar için süper ötesi bir indirim olmuş, emeği geçenlere teşekkürler.
    şu konuda bulunan hususları dikkate alsanız ve talepte bulunsanız oyuncularınız için daha faydalı olabilirsiniz. Nttgame yayıncılığı bıraktığı zaman en azından arkanızdan saydırmayız. K2'ye olanları hepimiz biliyoruz aynı yolda gidiyorsunuz. Adamın 5 euroya aldığı cash ile bizim aldığımız cash fiyatı belli. Farm slotları ölü gelen indirimler ve yenilikler komedi. Kurian konularını görmezden gelip 40 sayfa konuya tek cevap atmıyorsunuz, pus indirimi vs konularını görmezden geliyorsunuz nasıl olacak bu şekilde?
    Türkiye dolar durumunu görmezden geliyorsunuz, yurt dışı oynayan oyuncular ile bizi rekabet içerisinde tutmuyorsunuz adam 30 euroya 3200 cash alıyor biz Türkler ise 3200 cash'i 320 Tl ye alıyoruz.

Lütfen şunu unutmayın bu oyunun büyük bir kitlesini " BİZ TÜRKLER" oluşturuyoruz.
    Yurt dışı yaşayan insanlar gb ucuza alıyor, cash ucuza alıyor , bozukluk paraları ile 3200 cash alıyor peki ya biz ?
    Siz oyunun yayımcısı olarak bu durumlardan Mgame'i haberdar etmiyor musunuz ?
    Eğer etmiyorsanız yazıklar olsun, eğer ediyorsanız ve Mgame bir şey yapmıyorsa ona da yazıklar olsun.
    Gün gelir bu kadar oyuncuyu bu mgame çok arar ..
    Last edited by chiaa414; 11-26-2020 at 10:21 AM.

Yabancı menşeili bir şirketin .Türkiye de yaşanan dolar krizindan haberdar olması laızm ki .Maliyeti olmayan ürünler için daha esnek indirimler gelmesi gerek.
    Unutmamalılar ki.Türkler bu oyunu ayakta tutuyor.Bu resmen işinize gelirse anlamına gelir..GM'lerin elleri kolları bağlı olduğu belli .

Senior Member
    2020 şaşırmamak lazım

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Almayanı dövmüyorlar. Almayın almayın! Adam diyor ki 5000Kc çektim. Düşün 5000 TL yatırmış oyuna. Yapmayın çekmeyin. Allah Allah

Senior Member NeedB's Avatar
    teşekkürler. tüm ürünleri kapsasa güzel olurdu.

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Almayanı dövmüyorlar. Almayın almayın! Adam diyor ki 5000Kc çektim. Düşün 5000 TL yatırmış oyuna. Yapmayın çekmeyin. Allah Allah
    5k cash 500 lira yapıyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by MrAzgin View Post
    pazartesi günü foruma konu açtım indirim yapacak mısınız diye hiç birşey söylemediniz 5000kc lik item eşya aldım!!!
    Telefon numaranı bıraksaydın arayıp söylerdiler, çok üzüldük inan

Senior Member
    Quote Originally Posted by MrAzgin View Post
    bu hafta başı foruma konu açtım indirim gelecek mi diye hiç bir bilgi vermediniz 5000kc çekip item aldım daha tradeleri bile açılmadı içinde indirme giren ürünlerde var zararımın karşılanmasını talep ediyorum
    Allah akıl fikir versin...