Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 41 to 50 of 63
    Senior Member SkCLucky's Avatar
    Uzun senelerden sonra böyle bir etkinlik vesilesiyle de olsa indirime girmesi sevindirici, umarım önümüzdeki senelerde pus ürünlerinin tamamı belli bir oranda indirime girer

Senior Member
    Nickname
    Blood
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Geçen sene mod ekibi olarak black friday indirimi için çok ısrar etmiştik ama kabul görmemişti. Bu sene böyle bir indirim bence çok büyük bir sürpriz oldu. Listeyi ilk gördüğümde gözlerim Pathos Package eşyasını aramadı değil ama o da zaten 4 hafta süreyle Event Manager Aset Npc'sinde 60m'e satılıyor.

Bence pk atan kullanıcılar için süper ötesi bir indirim olmuş, emeği geçenlere teşekkürler.
    niye exp kasan ve item yapmak için farmlayan kişiler düşünülmüyor illa milyarlarmı yatıması lazım herkesin item yapmak için yada exp kasmak yerine ringmi satın alması lazım farkında değil ama hızla düşmüş olan ve oyundan küstürdüğü user sayısı şuan yavaşta olsa azalmaya başlıyor

Senior Member BarbarosPasa07's Avatar
    Nickname
    ComeBacktoLife
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Gelsin 3200 ler arka arkaya zaten beles dagitiliyor hadi herkez hucum

Senior Member
    Efsane zengin user indirimi. !

Başlığı böyle yapın.

Senior Member DARPHANEEEEEEEE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Pandora
    Race
    Karus
    İndirime giren ürünler benim pek işime yaramasa da, farklı arkadaşların mutlaka işine yarayacaktır. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu sw preyi alsam 2 ay sonra oyunda kaç m e satarım. Olympia

İndirimler moderatörler dışında kimseyi memnun etmemiş. İki tarafta haklı. Moderatör, ona modluğa verene yaranmak zorunda, diğer taraf cebini düşünmek zorunda. Sürekli PK atan adam için mantıklı indirim. Parasını oyundan çıkaran için ise vasat bile diyemiyorum çünkü ona bir indirim yok. Zaten PK atan kesim belirli bir bütçe ayırıyor her ay war presi, tattoosu bilmem nesi diye. Sonuç olarak artık öyle 1000 2000TL'lik charlar ile pk atılmıyor oyunda.

Neyse sadece oyun adına değil, genel olarak bizim Türkiye'de black friday yanlış anlaşılan bir kavram.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Uzun senelerden sonra böyle bir etkinlik vesilesiyle de olsa indirime girmesi sevindirici, umarım önümüzdeki senelerde pus ürünlerinin tamamı belli bir oranda indirime girer
    İndirim iyi hoş güzel de, ne uzun senesi başkanım. Daha 6-7 ay oldu indirim olalı. DDOS saldırılarından sonra nisan-mayıs aylarında indirim vardı ve daha fazla eşyadaydı. 9 nisan eşyalarda, 7 mayıs premiumlarda indirim olmuş. Hatta bronze-gold hariç bütün premiumlarda, vip key, np perisi, noah perisi, oto loot, magic bag, sw sc gibi eşyalarda da vardı. 7 ay çok uzun sene değil gibi hani. (:

Member OrmanSef's Avatar
    Nickname
    WaldWachter
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    oyunda uzun süredir yoktum cash yükleyip az para kasıp char dizecektim

5 adet mor peri aldım sanırım trade edilmiyor bunu iptal etme sansımız varmı ?

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by OrmanSef View Post
    oyunda uzun süredir yoktum cash yükleyip az para kasıp char dizecektim

5 adet mor peri aldım sanırım trade edilmiyor bunu iptal etme sansımız varmı ?
    Merhaba,

Maalesef, PUS eşyalarında iade mümkün değildir.