Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 63
    Bir genie indirin Exp canlansın bir DC indirin fark canlansın PK da kalanlara uzun süre örneğin Rank ilk 20 ye 4 saat durana 2 silver gem verin cz canlansin yok ama yok hep bana hep bana

tam PAY2WİN e yakışır indirim gelmiş.artık 20 30 k basanlar sağda solda daha rahat itemsiz guestçi kesip itemsiz farmcıları darlayabilir.bunuda yayın diye açarlar bu pkcılar nedense sloth envy lerde pk atmaz ama sağda solda tp mageyle terör estirirler. felo çıkınca 300 kişi olan bowlda felo kesildikten sonra 30 kişi bulamazsın. ama olsun npc asetimiz ile akara sunağımız var.

Senior Member Cem_'s Avatar
    Race
    Karus
    Gönül ister ki bütün pus'ta aynı oranlarda olmasa da ufak bir indirim olsaymış. Pus stokçuluğunu önlemek adına da bir limit koyulabilirdi. Bu sayede tüm oyuncular kendi keselerine göre istedikleri eşyaları alabilirlerdi.

Magic bag, Duration, Genie Spirit, Genie Hammer, kozmetik pet transformation scroll'lar, kozmetik karakter transformation scroll'lar vb. birçok değişik eşya normal zamanlarda talep görmeseler de, indirim yapıldığı takdirde satılabilecek sürüyle pus eşyası mevcut.

"Yine de hiç yoktan iyidir" demekten başka bir şey gelmiyor elimizden.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Geçen sene mod ekibi olarak black friday indirimi için çok ısrar etmiştik ama kabul görmemişti. Bu sene böyle bir indirim bence çok büyük bir sürpriz oldu. Listeyi ilk gördüğümde gözlerim Pathos Package eşyasını aramadı değil ama o da zaten 4 hafta süreyle Event Manager Aset Npc'sinde 60m'e satılıyor.

Bence pk atan kullanıcılar için süper ötesi bir indirim olmuş, emeği geçenlere teşekkürler.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Nickname
    TORCHl
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    bu hafta başı foruma konu açtım indirim gelecek mi diye hiç bir bilgi vermediniz 5000kc çekip item aldım daha tradeleri bile açılmadı içinde indirme giren ürünlerde var zararımın karşılanmasını talep ediyorum

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MrAzgin View Post
    bu hafta başı foruma konu açtım indirim gelecek mi diye hiç bir bilgi vermediniz 5000kc çekip item aldım daha tradeleri bile açılmadı içinde indirme giren ürünlerde var zararımın karşılanmasını talep ediyorum
    Selam,

Konu açtığınızda eğer böyle bir indirim geleceğini bilseydik size birkaç gün beklemenizi tavsiye edebilirdik ancak bizler de sizler gibi bakım notlarından öğrenebiliyoruz.

PUS eşyalarının iadesi ya da takası mümkün değildir. İndirimli günlerden hala yararlanabilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Moderator NightOwl's Avatar
    Bu eşyalar dışında listede Nation Transfer, Gender Change, Arrange Line, Menicias official list, Nereids Voucher eşyalarını da görmek isterdim. Pathos Package eşyası da olabilirdi ancak NPC Aset üzerinde zaten mevcut.

İndirim benim için büyük sürpriz oldu, emeği geçenlere teşekkürler.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Tamamen full Çarlar için yapılmış sözde indirim. Sıfırdan başlamak isteyen, farm yapmak exp kasmak isteyen için hiçbir elle tutulur item yok. Bravo.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Teşekkürler, herkese efsane cumalar.

War ve Switch premium'un fiyatı keşke hep böyle kalsa. (:
    Last edited by GengaR_AreS; 11-26-2020 at 10:18 AM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by sonselo View Post
    Bir genie indirin Exp canlansın bir DC indirin fark canlansın PK da kalanlara uzun süre örneğin Rank ilk 20 ye 4 saat durana 2 silver gem verin cz canlansin yok ama yok hep bana hep bana
    genie nin tam tersi 400 kc olması gerekiyor çoklu pclerin ekmeklerine yağ sürmekten başka bir şey değil sanırım sende o tayfadansın