Page 1 of 26 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 251

Server kapasitesini ya arttırın yada bir çalışma yapın lütfen

Artık can sıkmaya başladı bu durum...Premium alıyoruz server'a girmek için 10 15 DK sıra bekliyoruz ya bu ne saçmalık...Paramızla rezil oluyoruz ve hiçbir şekilde müdahele bile etmiyorsunuz. Oyuncularınıza gram değer vermiyorsunuz gerçekten çok ayıp artık. Sizin oyunculara item dağıtmanızı yada bize birşeyler vermenizi mi istiyoruz sadece şu server kapasitesini düzeltin premiumluyken sıra beklemek istemiyoruz. Şu olaya bak normal olması gereken şeyleri biz burada konu açarak dile getirmeye çalışıyoruz bakın normal olması gereken bir daha yazayım " normal olması gereken" hani premiumlu sıra beklememek gibi falan... Şimdi birisi çıkar yoğunluğun olduğu saatlerde sıra sayması gayet normal birşey diye. Sakın... Sıra sayma olayı zaten normal bir durum değil birde 300 sıra beklemek nedir ya 35-40 DK sıra beklemek nedir. Bu resmen oyuncular ile dalga geçmektir...

Senior Member
    Kanal 4-5 gelmeli.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Oyunculara değer verilmeyen kısımlara katılmıyorum, pandemi dönemlerinin ilk başlarında yoğunluğa bağlı olarak sunuculara ek kanallar getirilmişti bunu gördük yani yönetim bunu takip etti, çözüm yolu uyguladı ve halen de ediyor. Böyle bir şey yine olması durumunda resmi kanallardan duyurusu zaten yapılır.

Ek olarak premium açıklamasında bulunan yazıda, sunucular tamamen dolu kapasitesine ulaştığında premium kullanıcıları bile sıra bekleyebiliyorlar, bunu göz önünde bulundurunuz.

Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhaba,

Oyunculara değer verilmeyen kısımlara katılmıyorum, pandemi dönemlerinin ilk başlarında yoğunluğa bağlı olarak sunuculara ek kanallar getirilmişti bunu gördük yani yönetim bunu takip etti, çözüm yolu uyguladı ve halen de ediyor. Böyle bir şey yine olması durumunda resmi kanallardan duyurusu zaten yapılır.

Ek olarak premium açıklamasında bulunan yazıda, sunucular tamamen dolu kapasitesine ulaştığında premium kullanıcıları bile sıra bekleyebiliyorlar, bunu göz önünde bulundurunuz.
    Çözüm ? Gerçek nedir biliyormusunuz ? Gerçek şu anda 30 dk sıra beklememiz bize çözüm üretin benim yazdıklarımdan özet çıkarmayın lütfen.

Senior Member
    büyük ihtimalle yetkili kişilerde bu durumun farkındalardır eminim ki haftaya olacak güncelleme de altar04 gelecektir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhaba,

arkadaşta tam bu noktaya deyinmiş artık preniumların üzerindeki şu yazıyı kaldırın ve prenıumlu insanlara sıra bekletmeyin buna bir çözüm arayın

Junior Member
    hangi premiumun açıklamasında
    '' sunucular tamamen dolu kapasitesine ulaştığında premium kullanıcıları bile sıra bekleyebilir'' yazıyor ?

DC premium özellikleri örnek olarak yazıyorum.

Discount Premium:
    *Gold Pickaxe: Madencilikte seçkin ore madeni bonusları!
    *Seçkin “DISC SUNDRIES” store erişimi: İksir ve oyun içi tüketim malzemelerinde büyük indirim!
    *Her PvP öldürme +12 NP
    *Eşya düşürme oranında artış
    *Her monster öldürmede %100 daha fazla Noah
    *Yükselen Eşya Satış Fiyatı ( NPCs)
    *Ekipman tamirinde %50 indirim
    *Eşya Kilitleme: Inn-hostess’te en sevdiğiniz eşyaları kilitleyin
    *Trina's Piece: Eşya geliştirme başarınızı %30’a kadar arttırın!
    *7 gün 24 saat öncelikli oyuna girme ayrıcalığı!

Burada "sunucular tamamen dolu kapasitesine ulaştığında premium kullanıcıları bile sıra bekleyebilir" yazmıyor yada görünmez bir yazı fontu ile mi yazıyor. Hala oyuncularla dalga geçiyorsunuz...

Senior Member
    Premium olan charımı a2ye sokmak için 15 dakika bekledim.

Premium olmayan hesabımı şuan sokmaya çalışıyorum gece saat 00:54 şuan altar 3 230 kişi sayıyor. Bakalım 2056 yılında girerim artık

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by yargic81 View Post
    hangi premiumun açıklamasında
    '' sunucular tamamen dolu kapasitesine ulaştığında premium kullanıcıları bile sıra bekleyebilir'' yazıyor ?
    Quote Originally Posted by IamEzio View Post
    DC premium özellikleri örnek olarak yazıyorum.

Discount Premium:
    *Gold Pickaxe: Madencilikte seçkin ore madeni bonusları!
    *Seçkin “DISC SUNDRIES” store erişimi: İksir ve oyun içi tüketim malzemelerinde büyük indirim!
    *Her PvP öldürme +12 NP
    *Eşya düşürme oranında artış
    *Her monster öldürmede %100 daha fazla Noah
    *Yükselen Eşya Satış Fiyatı ( NPCs)
    *Ekipman tamirinde %50 indirim
    *Eşya Kilitleme: Inn-hostess’te en sevdiğiniz eşyaları kilitleyin
    *Trina's Piece: Eşya geliştirme başarınızı %30’a kadar arttırın!
    *7 gün 24 saat öncelikli oyuna girme ayrıcalığı!

Burada "sunucular tamamen dolu kapasitesine ulaştığında premium kullanıcıları bile sıra bekleyebilir" yazmıyor yada görünmez bir yazı fontu ile mi yazıyor. Hala oyuncularla dalga geçiyorsunuz...
    En alttaki yazıyı okuyabilirsiniz.