Page 2 of 26 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 251
    Senior Member
    Altara sunucu kapasitesi artışı yapılabilir.

Evet arkadaşlar Mod arkadaşımız konuyu çözdü bütün sorun yine bizlerde yani premium a sıra sayması değil de altta yazan kırmızı yazıyla yazılmış uyarı. Evet artık sıra saymıyor müthiş bir rahatlama geldi. Ben sanki bu uyarı için açtım konuyu... Bize şurada şu yazıyor burada bu yazıyor demeyin bize çözüm " çözüm " çözüm üretin.

Dünyada free to play olupta premium almayan oyuncuyu oyuna girdirmeyen tek oyun olan knight online. Artık premium alanlarlarıda oyna girdirmiyor. Adam aylık 250TL üzerinde para versin premium alsın "Efendim Sunucularımızın Kapasitesi Dolu" diye açıklama yapılsın.
    Kusura bakmayında NTT yada MGame konunun muhattabı kimse bilmiyorum ama. Saksı gibi oturmayı bıraksın. 3 kuruş bütçe Artırıp adam gibi sunucular açın. Korsan oyunlarda bile Orjinal Knight Online dan daha sağlam sunular var.

Senior Member
    Quote Originally Posted by cgreft View Post
    Dünyada free to play olupta premium almayan oyuncuyu oyuna girdirmeyen tek oyun olan knight online. Artık premium alanlarlarıda oyna girdirmiyor. Adam aylık 250TL üzerinde para versin premium alsın "Efendim Sunucularımızın Kapasitesi Dolu" diye açıklama yapılsın.
    Kusura bakmayında NTT yada MGame konunun muhattabı kimse bilmiyorum ama. Saksı gibi oturmayı bıraksın. 3 kuruş bütçe Artırıp adam gibi sunucular açın. Korsan oyunlarda bile Orjinal Knight Online dan daha sağlam sunular var.
    O kadar mmo oynuyorum sunucuya oyuncu almayan tek oyun bu oyun cidden.Pre alsan da 30 dk sayı sayıyorsun orasıda ayrı.Oyuncu oynucakkı para alasın .

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by warordie1234 View Post
    büyük ihtimalle yetkili kişilerde bu durumun farkındalardır eminim ki haftaya olacak güncelleme de altar04 gelecektir.
    Selam,

Konu içindeki en mantıklı cevaplardan birisi olmuş. Elbette oyuncu sayıları düzenli olarak kontrol ediliyor ve daha önceden de bildiğiniz gibi gerektiğinde ek sunucu kanalları açılıyor. Oyuncu sayıcı belirlenen limitleri aştığında teknik ekibin bu konuda adım atacağından emin olabilirsiniz.

Sadece foruma konu açtığınızda değil, bu kontroller sürekli yapılmaktadır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    En alttaki yazıyı okuyabilirsiniz.
    Arkadaslar haksızlık etmeyin mikroskopla okunabiliyormuş

Senior Member
    Zamanında Sirius'a girmek için premiumla 45 dakika sıra bekliyoruz konusu açıldığında Altar'daki kardeşler başka serverda oynayın yeaaa , Presiz tekte giriyoruz gelin yeaaa diyorlardı.

10-15 dakika normal beyler daha kötüsünü görmediniz.

Senior Member
    premiumsuz karakterım sabah 8,30 dan berı sıra beklıyor D

Senior Member
    Destanda felaket Bi donma var pazartesi öğle başladı hala sürüyor. Yogunluktan olduğunu düşünüyorum. Umarım önümüzdeki güncellemede düzelir

Quote Originally Posted by dudek89 View Post
    Destanda felaket Bi donma var pazartesi öğle başladı hala sürüyor. Yogunluktan olduğunu düşünüyorum. Umarım önümüzdeki güncellemede düzelir
    Şuan destan 3. server da müthiş lag var ve 2 adım atıyorsun disconnect. Pazarı bozulmayanlar ayrı bir internet mi kullanıyorlar orasını anlayamadım. Yoğunluktan olacağını düşünmüyorum. Destanın her serverlarında şuan koxper lar geziyor bütün slotlarda koxperlar mevcut bunlar yüzünden oyunun kastığını düşünüyorum.