Page 24 of 26 FirstFirst ... 142223242526 LastLast
Results 231 to 240 of 251
    Junior Member
    Gerçekten can sıkıcı durum premium alıp sıra saymasi geç kaldığında DC yemesi.Server yoğunluğundan dolayı jr lerin bdwlerin buglu olması hiç ama hiç keyif vermiyor yani yogunluktan ötürü ise bu durum lütfen kanal açın premium alıp oynamak için beklemek nedir ya

Junior Member

Angry oFF

Quote Originally Posted by tgtg4444 View Post
    gerçekten can sıkıcı durum premium alıp sıra saymasi geç kaldığında dc yemesi.server yoğunluğundan dolayı jr lerin bdwlerin buglu olması hiç ama hiç keyif vermiyor yani yogunluktan ötürü ise bu durum lütfen kanal açın premium alıp oynamak için beklemek nedir ya
    gerçekten çöksede oyun hepimiz kurtulsak bu nedir ya ben daha hiç bir oyunda böyle bir sira bekleme parasi ile rezil olma durumu görmedim yeter artik yani. Servera gireceksin 300 sayar drakiye gireceksin 200 sayar bu nedir yani açin kardeşim nedir yani sunucu açmak bu kadar mi zor...

Bİ İŞe yarayin 400 sira bekletmek nedİr arkadaŞim Şakamisniz ?

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Oynamayın birader. Zorlamıyorlar

Çözüm gayet basit sunucu kapasitesini artiricaksin 2021 de hala 2005 sunucularını mı kullanıyorsunuz

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    pandemi hemen bitecek gibi görünmüyor kapasite artımı şart.
    Yanlış üslup , doğru sözün katilidir...

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Açılan tüm konuları buraya aktarıyorlar ama buraya hiçbir yorum açıklama yapmıyorlar)

Junior Member
    Quote Originally Posted by dar_vaDrRULB View Post
    Bİ İŞe yarayin 400 sira bekletmek nedİr arkadaŞim Şakamisniz ?
    ben beklemektense server değiştirip oynamaya karar verdim. yönetimin kapasite falan arttıracağı yok . kendimce bir çözüm oldu ve rosettaya geçmekle de gayet memnunum...

diğer serverlara bir bakabilirsiniz. naçizane tavsiye olarak .

iyi oyunlar iyi forumlar

Junior Member
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhaba,

Oyunculara değer verilmeyen kısımlara katılmıyorum, pandemi dönemlerinin ilk başlarında yoğunluğa bağlı olarak sunuculara ek kanallar getirilmişti bunu gördük yani yönetim bunu takip etti, çözüm yolu uyguladı ve halen de ediyor. Böyle bir şey yine olması durumunda resmi kanallardan duyurusu zaten yapılır.

Ek olarak premium açıklamasında bulunan yazıda, sunucular tamamen dolu kapasitesine ulaştığında premium kullanıcıları bile sıra bekleyebiliyorlar, bunu göz önünde bulundurunuz.
    Yahu arkadaşım sen ne diyorsun paralar verip preminum alacaz sonrada severe girmek için dakikalarca bekleyecez girincede lagdan oynayamayacaz ,bırakın bu hikayeleri işinizi adam gibi yapın...

Junior Member
    Merhaba

Sirus Timed Server sabit hale getirilsin ,Mevcu oyuncuya yetmiyor .

Sürekli Sıra beklemekten yıldık .