Page 4 of 26 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 31 to 40 of 251
    Junior Member
    Oyunun en sevdiğim etkinliği JR etkinliği işten geldim pc yi açtım 30 dk yı aşkın premium olmasına rağmen 3 serverde de 300+ sıra vardı tıkladım ve giremedim.Hala giremedim bekliyorum.Her akşam aynı sorun mevcut işten geç gelen insanlar JR ye giremeyecek mi hocam çok mu zor kapasite arttırmak JR saatlerinde 600 700 kişi sıra bekliyor A1 A2 A3 250 üstü hepsinde sıra sayıyor görmüyor musunuz

Senior Member
    Lütfen ALTAR'a yeni server eklensin. Akşam saat 22:00'de 300 e yakın sıra vardı dc premiumla giremedim. Hem de 3 serverda. Bizim premiumların yarısı beklemekle bitiyor.

Junior Member
    Yeni güncelleme ile kesinlikle Altar 4 gelmeli sabah 9 da altar 3 e girmeye çalışıyorum tamam premium kullanmıyorum hadi 3-4 saat bekleme süresi olur anlarım çok yoğun vb ama bu kadarıda pes ya sabah 9 da girmeye çalışıyorum 130 civarı kişi sayıyor gece 1 e kadar bekliyorum hala daha önümde 20-30 kişi oluyor bu nasıl bir saçma oyun böyle illa premium ile mi giriş yapılıyor bu serverlere 2 haftadır servere giriş yapamıyorum en kısa sürede bu sorunun giderilmesini istiyorum

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Yeni server vegada oynuyorum premium olmadigi halde cok az bir sira bekleyip oyuna girebiliyorum benim icin sorun yok. diger sw de oynayanlar dusunsun

Senior Member
    3 yeni sunucu açın sorun ortadan kalkacaktır altar vega sirus birleşsin konularıyla muattap olacaksınız

Senior Member
    Multicilere çözüm bulunsa oyun rahatlayacak.İşten gelip akşam 2-3 saat oyun oynamak isteyenler, aç yüzlüler yüzünden mağdur oluyor.

Senior Member
    Millet oynadığı sunucuyu bırakıp sadece etkinlik kovalıyor oralara gelip https://forum.nttgame.com/forum/show...C%C3%A7-sunucu

Junior Member
    özellikle altar serverına bir çalışma yapın arkadaşlar premium ile oyuna giremiyoruzzzzzz
    [IMG][/IMG]

Senior Member
    hacı cözüm önerim var
    1- premeniumsuz girişleri düşürün örneğin 250 presiz giriliyorsa bu rakamı 25-30 a cekerseniz premeniumların işi daha da kolaylaşacaktır kısacası
    1 sunucu 25 premeniumsuz girecekse süper olacağını eminim hem premenium olan oyuncularımız rahat giriş sağlar hemde premenium olmayanlar pre almaya mahkum olur bronz pre ile de iş görür yani

premunyum olddugu halde servere gire miyorum SERVER ALTAR gülnç haldeyiz PRE boşa gidiyor bunu kim karşılayacak