Page 5 of 26 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 41 to 50 of 251
    giremiyoruz altara

Junior Member
    Akşam saatlerinde Altar 1 için en az 1 saat, altar 2 için 1.30 saat sıra bekleniyor.
    Mobların olmadığı sadece moradon olan altar 4 bir an önce gelmeli

Senior Member
    Quote Originally Posted by abdurrahman12345 View Post
    premunyum olddugu halde servere gire miyorum SERVER ALTAR gülnç haldeyiz PRE boşa gidiyor bunu kim karşılayacak
    hacım uyurken wc giderken duşa girerken işin cıkarken işe giderken pre boşa gidiyor sen ne anlatıyon

Senior Member
    Quote Originally Posted by fur_4HtJMF1s View Post
    hacı cözüm önerim var
    1- premeniumsuz girişleri düşürün örneğin 250 presiz giriliyorsa bu rakamı 25-30 a cekerseniz premeniumların işi daha da kolaylaşacaktır kısacası
    1 sunucu 25 premeniumsuz girecekse süper olacağını eminim hem premenium olan oyuncularımız rahat giriş sağlar hemde premenium olmayanlar pre almaya mahkum olur bronz pre ile de iş görür yani
    250 presiz giriliyorsa bu rakamı 25-30 a cekerseniz premeniumların işi daha da kolaylaşacaktır demişsin de bu seferde o dedıyın 250 kişide prenium yuklemek zorunda kalacak veyukleyecek oyuncu açısından deyişen ne olacak yine sıra bekliyeceksin

Angry Premiumla JR bile girememek

Premium alıp JR bile giremeyeceksek anlamı ne bu kadar para vermenin, 3 serverın 3 ünde de 250+ sıra var bu nasıl bir saçmalık server 4 açılmış JR saati kapalı nasıl bir mantıkla açıldı bu saatte bir fayda sağlayamayacaksa, server 4' te 7/24 kullanıma açılmalı bu kadar mağdur edilmemeli oyuncular

Senior Member
    bazı yazılımlarda oto ft jr giri kullananları reportlayamıyoruz daha doğrusu anlaşılmıyor. chaostaki macrolar vs.

Senior Member
    jr vakti extra sunucu acılması gerekiyor bence saat 22.00 23.40 mesela uygundur free bu saatler dışında kapalı olması daha iyi olur.

Saat 22.00 da A3 e tıkladım 250 sıra saymaya başladı tam 22.48 de girebildim JR saati geçtikten sonra........... Kusura bakmayında ben 250 lira para verip premium çekip bu oyuna istediğim saatde giremiyosam satarım her şeyi ne pre çekerim ne oyununuzu oynarım

Senior Member
    Quote Originally Posted by SweeetJESUS View Post
    Saat 22.00 da A3 e tıkladım 250 sıra saymaya başladı tam 22.48 de girebildim JR saati geçtikten sonra........... Kusura bakmayında ben 250 lira para verip premium çekip bu oyuna istediğim saatde giremiyosam satarım her şeyi ne pre çekerim ne oyununuzu oynarım
    hacım altar 4 geldi ya onun icin altar 4 den girebilirsin

Quote Originally Posted by fur_4HtJMF1s View Post
    hacım altar 4 geldi ya onun icin altar 4 den girebilirsin
    hocam altar 4 de jr girilmiyor benim tek zevkim jr girmek sırf onun için pre çekiyorum ama gel gör ki giremiyoruz