Results 1 to 4 of 4

Thread: Peki ya sizce?

Arrow Peki ya sizce?

Merhabalar!

Bana göre bu oyunda görsel olarak en güzel görüntü kombini Karus Shell Setli Warrior.. Peki ya sizce?

Buna ek olarakta bir konuda engin bilgilerinize ihtiyacım var. Bana armor'ları sıralayabilir misiniz? Shell'den aşağısını hepimiz biliyoruz da yukarısını ben bilmiyorum pek.. Sıralama derken hani en yüksekten en düşüğe doğru mesela.. Bu arada mage'lerin kıyafetlerinin ismi değişik olduğundan onu da kendi ismiyle yazarsanız sevinirim.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Armorların görüntüsü ırka göre değişiyor. Mesela Human Rogue karakterinde Holy Armor'u severken, Karus Rogue karakterinde Holy Armor'un görüntüsünü hiç beğenmiyorum.

Karus cüce Mage Holy Armor'un görüntüsü mesela bana gelinlik giymiş gibi geliyor. Neyse diğer konulardan bahsedelim.

En düştükten en iyisine doğru sıralamaya çalışayım.

Shell'den sonra :

Secret Armor, Ron's Armor, Rosetta Armor, Krowaz Armor, Holy Armor'dur.

Secret Armor
    Ron's Armor (Warrior'larda Dragon Armor, Rogue'larda Mythril Armor, Priest'lerde Trial Armor diye geçmektedir.) defans bakımından aynı olup, verdiği set bonuslar farklıdır.

Mage'lerde Robe : Göğüslük
    Pants : Altlık
    Helmet : Kafalık
    Gloves : Kolluk
    Boots : Ayaklık olarak geçmektedir.

Eşyalar da genelde "Secret Mage Boots" "Rosetta Mage Helmet" diye yazılmaktadır.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Armorların görüntüsü ırka göre değişiyor. Mesela Human Rogue karakterinde Holy Armor'u severken, Karus Rogue karakterinde Holy Armor'un görüntüsünü hiç beğenmiyorum.

Karus cüce Mage Holy Armor'un görüntüsü mesela bana gelinlik giymiş gibi geliyor. Neyse diğer konulardan bahsedelim.

En düştükten en iyisine doğru sıralamaya çalışayım.

Shell'den sonra :

Secret Armor, Ron's Armor, Rosetta Armor, Krowaz Armor, Holy Armor'dur.

Secret Armor
    Ron's Armor (Warrior'larda Dragon Armor, Rogue'larda Mythril Armor, Priest'lerde Trial Armor diye geçmektedir.) defans bakımından aynı olup, verdiği set bonuslar farklıdır.

Mage'lerde Robe : Göğüslük
    Pants : Altlık
    Helmet : Kafalık
    Gloves : Kolluk
    Boots : Ayaklık olarak geçmektedir.

Eşyalar da genelde "Secret Mage Boots" "Rosetta Mage Helmet" diye yazılmaktadır.
    Bu kadar detaylı anlatıp, vakit ayırdığın için teşekkür ederim! Videoların da böyleydi.. Oyundan ayrı kaldığım uzun süreler boyunca hep videolarını izliyordum ama artık yoklar

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MertDiez View Post
    Bu kadar detaylı anlatıp, vakit ayırdığın için teşekkür ederim! Videoların da böyleydi.. Oyundan ayrı kaldığım uzun süreler boyunca hep videolarını izliyordum ama artık yoklar
    Teşekkürler takibin için, yeni videolar planlıyorum.