Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Post GM' lerden rica ediyorum.

Merhabalar,

Resimde gördüğünüz üzere eslant çöp slotlarını mageler işgal etmiş durumda 7/24 farm yapıyorlar. Bu kullanıcılar slotu haksız yere işgal etmektedir, sayelerinde görevimi yapıp exp kasamıyorum.

Nasıl ki cz 'ye düzenlemeler getirildi buraya getirilir diye düşünüyorum. İlgilenmenizi rica ederim. Saygılarımla.
    Last edited by NightOwl; 11-25-2020 at 05:34 PM.

Junior Member
    Destek istiyorum forumdaki arkadaşlardan.

Banned
    Nickname
    IKaRaHiSaRLIMI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FayTenkSentYu
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Bu durum uzun zamandır var fakat müdale eden yok =) adamlar town atınca oto tp yapıyor nasıl bir çeşit genie kullanıyorlarsa biz yapamıyoruz Yanlarını gidip atak yapmaya çalışıyorsun genie de senden hızlı atak yapıyorlar çok garip değil mi bu durum . Ama 2 mage yakaladım slota geldi genie açtılar atak yok 2 dk bekledim . Kapattı genieyi neyi bekliyosun dedi makro açacaksın onu bekliyorum dedim güldü Makro nova kurmuş Buglu DTK ya benim gitmemi bekliyor Genie de seri atamayacak yada düzenli =) Kimse demesin mageler legal diye elimde bu olayın kanıtı video var isteyene de izletebilirim özellik ile CR de ki arkadaşlara ileteceğim bu durumu belki mageler için özel bir inceleme yaparlar

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Daha önce açılmış böyle bir konu mevcut. Lütfen oradan devam edelim.

Magelerin Slot Kapatması