Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Launcer ve Setup sıkıntısı (Yardım lütfen)

uzun zamandir sikintisiz oynadigim oyuna giremiyorum. Sorunsuz bir şekilde yüklenen launcer exe start butonunun geç gelmesiyle ve donmasiyla başladi. daha sonra oyunu kaldirip yeniden yüklemeye calistigimda oyunun indirme butonuna basar basmaz yine dondu. sonra forumda paylasilan alternatif indirme linkinden indirdim ama setup a tiklar tiklamaz yine dondu. velhasil herseyi guncelledim bilgisayarin tum driverlarini. zor bela bekleyerek oyunu yukledim bu sefer de patch atmadi launcer dondu. bilgisayarda knight harici hicbir sey donma yapmiyor. yardimlarinizi bekliyorum.

Isletim sistemi: Windows 7

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Dns ayarlarınızı değiştirip tekrardan giriş yapmayı dener misiniz?

Junior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Dns ayarlarınızı değiştirip tekrardan giriş yapmayı dener misiniz?
    donarak da olsa sabrederek bekledim pathcler yuklendi. daha sonra oyunu acmak icin bastigimda yine start hemen aktif olmadi bekledim. daha sonra xincode3 dolmadi 5 dakikadir bekliyorum. premium kircaktim iyiki kirmamisim, giremiyorum. cozum yolu bulamadim bir turlu

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by tor_4E16JrgB View Post
    donarak da olsa sabrederek bekledim pathcler yuklendi. daha sonra oyunu acmak icin bastigimda yine start hemen aktif olmadi bekledim. daha sonra xincode3 dolmadi 5 dakikadir bekliyorum. premium kircaktim iyiki kirmamisim, giremiyorum. cozum yolu bulamadim bir turlu
    İlk yüklemelerde Xigncode zaten yavaş yüklenir beklerseniz yüklenip sorunsuz giriş yapabilirsiniz, yine de yapamazsanız konunuzu güncelleyin.