Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Mail işlemleri hk.

Merhabalar.
    Uzun süre önce açtığım ve bir süre oynamaya ara verdiğim hesabıma erişemiyorum.
    Hesaba kayıtlı mail besiktas.ws domain uzantılı bir mail adresi ancak domain kapandığından
    dolayı artık bu maile ulaşamıyorum.Ulaşamadığım için de oyuna giriş yapamıyorum.
    Destek talebi üzerinden ticket attım hesabımın güvenlik sorularını kayıtlı tel no sunu vsvs çoğu bilgisini biliyorum.
    Hatta şifremi de biliyorum sadece giriş için şifre sıfırlamamı istiyor.Israrla e-mailinize erişmeden değiştiremeyiz cevabı geliyor.

Bir oyun yönetimi oyuncusuna yardımcı olması gerekirken ısrarla yardımcı olmamaya çalışıyor.

Mail sunucusunun kapanmasından dolayı erişemediğim mailime nasıl erişeceğim kardeşim ben de şifre sıfırlayacağım.

Acilen mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selam.

Bilet gönderdiyseniz lütfen gelecek cevabı bekleyiniz. Buradan bildirmeniz hesap desteği konusunu hızlandırmıyor.

Junior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Selam.

Bilet gönderdiyseniz lütfen gelecek cevabı bekleyiniz. Buradan bildirmeniz hesap desteği konusunu hızlandırmıyor.
    Merhaba.Sorun şu ki bilete gelen cevaplar aynı.E-mail değiştirme işlemini erişiminiz olmadan gerçekleştiremiyoruz diye cevap geldi 2. kez.Bilette de belirttiğim gibi mail sunucusu kapandı ve benim maile erişmem imkansız.Emek verdiğim item dizdiğim hesabıma erişemiyorum bundan dolayı.Normalde bu hesabla konu açmıştım ancak sanırım loginde karışıklık oldu konu sahibi benim.Diğer hesaptan açılmış nedense
    Last edited by lastsong; 11-25-2020 at 06:50 AM.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by lastsong View Post
    Merhaba.Sorun şu ki bilete gelen cevaplar aynı.E-mail değiştirme işlemini erişiminiz olmadan gerçekleştiremiyoruz diye cevap geldi 2. kez.Bilette de belirttiğim gibi mail sunucusu kapandı ve benim maile erişmem imkansız.Emek verdiğim item dizdiğim hesabıma erişemiyorum bundan dolayı.Normalde bu hesabla konu açmıştım ancak sanırım loginde karışıklık oldu konu sahibi benim.Diğer hesaptan açılmış nedense
    Destek ekibinden gelen yanıt nihai karardır. Bu tür değişimlerde eski mail adresinize erişiminiz gerekmektedir. Hesap bilgilerini korumak ve güncel tutmak oyuncularımızın sorumluluğundadır. Konu hakkındaki ilgili duyuruya aşağıdaki konu üzerinden ulaşabilirsiniz.

E-Posta ve Telefon Değişikliği Hk.

Junior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Destek ekibinden gelen yanıt nihai karardır. Bu tür değişimlerde eski mail adresinize erişiminiz gerekmektedir. Hesap bilgilerini korumak ve güncel tutmak oyuncularımızın sorumluluğundadır. Konu hakkındaki ilgili duyuruya aşağıdaki konu üzerinden ulaşabilirsiniz.

E-Posta ve Telefon Değişikliği Hk.
    Sayın DonJose,
    Ben kahin miyim mail sunucusunun kapatılabileceğini nerden bilebilirim ? Burada istem dışı olan istisnai bir durum var.Mail sunucusunu ben mi kapattım da ben bu konuda sorumlu tutuluyorum anlayamadım ?.Burada zaman harcadığım hesabıma giriş yapamıyorum.Bir mail değiştirmek bu kadar mı zor hırlı değiliz hırsız değiliz sonuçta bu hesaplar kurulurken gerekli güvenlik soruları ve telefon numaraları bana ait.Ama bir mail değiştiremiyorsunuz ?.Madem oyuncularınıza hizmet veremeyeceksiniz kapatın gidin kardeşim o zaman böyle saçmalık olabilir mi ?