Results 1 to 5 of 5

Almış Olduğum Ceza Hk.

İyi çalışmalar Sayın NTT game Çalışanları
    Bir hafta kadar önce ALTAR1 serverinde 2 Karakterim ile Uruk BLADE slotuna gittim karakterlerim ile bu güne kadar hiçbir illegal olaya veya suça karışmadım. Uruk blade slotunda 2 karakterim ile genie açtım ve bir mage gelip burasının 1 yıldan beri kendine ait olduğunu söyledi. Ve Macro ile 2 slotlada 1 Saniye içerisinde çift nova atarak genieleriminin en az 1 er saat boş çalışmasına neden oldu slotun yakınlarında çıkan Uruk boslarına varmadığını fark ettim bende boslara özellikle atak yaparak slotta durmasını sağladım böylelikle slotu bozabilirim bende bir iki kutu alabilirim diye düşündüm. Lurink yapmaktan 2 karaketerimde banlandı. Bu adalet değil oraya ben dışardan bir mob çekmedim oraya gelen mob zaten o slotun kendi mobu deilmidir Uruk blade bosu slotun kendi içerisinde olan bir mob. Her şeyi geçtim ben okadar 2 karakterde premium çekip genie genie hammer alıp neden hiç bir slotta afk bir şekilde oyunu oynayamıyorum. Beni banlatan karakteri neden görmezden geliyorsunuz lütfen Uruk blade slotlarındaki mageleri kontrol edin. Adamlar sadece 1 mause ile herşeyi otomatik ayarlamış karakter 1 saniyede 2 farklı yere Nova atıyor ardandan C ye basıyor Rpr dışında Hiçbir giderleri yok. Bu adalet değil lütfen banımın tekrar kontrol edilmesini Talep ediyorum
    Last edited by _DizzyMask_; 11-25-2020 at 12:45 AM.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Uruk türevlerinin boss'unu slotta atak yapan oyuncuların ataklarını bozmak hatta onları öldürmek amacıyla çektiyseniz ceza almanız kaçınılmaz olur. Bir kişi Uruk Blade kesiyorsa o mob dışındaki her mobu üstüne çekmek luring eylemine girer, sonuç olarak oyuncu kendisini Uruk Blade mobuna göre ayarlamıştır onun boss'una göre değil.

Cezanıza gelecek olursak, cezanızın itirazını destek bileti yollayarak belirtmeniz gerekiyor. Destek ekibine KO Ban / Jail / Unblock kategorilerini seçerek bir bilet oluşturmalısınız.

Geçmiş olsun,

Kendini nasıl Uruk bladeye atak yapmaya ayarlayacak adamlar genie bile kullanmıyor ve alan atıyor bu adamlar nova slotta olan o bosa deymeyecekmi ister istemez deyecek. Uruk türevi bosu zaten slotta çıkıyor benim karaketerim slotun ortasında geniede ister istemez boşuna slotun ortasına çekiyor ben oraya farklı bi mob çekmedim slotun kendi içinde olan bosa vurdum. Ayrıca bos adama atak bile yapmadı boş hep bana vurdu ve ben adamın üstüne falan koşmadım slotun ortasında genie ile boşa atak yaptım 2 karakterinde de luring+Cr+7 days yazıyor ban bitince birde zindana mı düşecek karakterler.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Sonuç olarak kanıtlarınız incelenmiş ve Cr ekibi ceza vermiş üstüne daha fazla konuşmaya gerek yok. İtiraz için de tek kullanacağınız yolu ilk yorumda belirttim.

Evet 7 gün sonunda karakterleriniz disiplin zindanı bölgesinde olacak.

Bu adalet değil 2000 ças çekip o adamları zindandan çıkartmayamı yanayım boşa gidecek 7 günlük premium kanat pet Walkery peri kayıbımamı en çok koyanda bu kişilere ntt arka çıkıyor. 1 kişi gitsin ALTAR1 2 3 ve tüm camlarındaki Uruk blade slotlarına baksın ya biraz izlesin hatta cesareti varsa bi ks falan atmayı denesin bu adamlara. herkesi herşeyi biz reportlayacaksak NTT game çalışanları ne yapacaklar. Bu adalet değil