Results 1 to 10 of 10

Angry Caosda dc yiyorum sürekli her girdigimde neden ? Soruna çözüm !

Bu durum can sıkıcı olmaya basladi 3 gündür her caosa girdigimde dc aliyorum 4-5 dk geçtiğinde sebebi nedir acil ilgilenilmesini istiyorum.
    Last edited by _DizzyMask_; 11-24-2020 at 10:06 PM.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Oyun genelinde bir lag veya dc sorunu şu an için yok. Size önerim hat bağlantılarınızı kontrol etmeniz, gerekirse bağlantılarınızı bilgisayara Wi-fi yerine kablo ile yapmanız, yine de hala kopma yaşarsanız ISS'i arayarak destek istemeniz.

kablo ile bağlı ve ben saatlerce hatta günlerce oyundayım böyle bi hatayla hiç karşılaşmıyorken sadece caos'lara girerken olması can sıkıcı internetimde bi hata oldugunu düsünmüyorum bu yüzden. İSS ?

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    İnternetinizde sorun olmadığına şöyle emin olabilirsiniz, bilgisayarınıza mobil internet bağlantısı yapın ve bir etkinlikte öyle oynayın yine dc sorunu yaşamazsanız internetinizde sorun var demektir. Bunu öğrenmek içinde ISS (İnternet Servis Sağlayıcı)'i arayabilirsiniz.

Senior Member
    Hangi durumda DC olduğunu yazmamışsın. Eğer önüne birisi geçiyor ve sen başkasına r yapmışsan 1 sn de DC olursun sorun buysa bu oyun ile alakalı w basılı tutarsan DC olmazsın.

Senior Member Vrij's Avatar
    Evet ben de onu soracaktım, ZR ile birini takip ederken oluyorsan intel nvidialarda istesen de olmuyor
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    girmeden önce tam 1dk kala dc oluyorsan oyunda öyle bi sıkıntı var. chaos içerisinde birisini r ile kovalarken falan dc yiyorsan önündekine takılıp seri sektiği için dc alıyorsun.
    1dk kala dc olma olayı jr, chaos, bdw etkinliklerinde ara sıra başıma geliyor. tam 1dk kala yapıyor aniden.

Senior Member
    Chaos ile ilgili ayrı bi sıkıntı var her chaos sonrası bug report hatası veriyor. Ssd, hdd ilede aynı, kablolu kablosuz da aynı, win 7 Win 10 ilede aynı. Hiç bir şekilde çözemedim bu sorunu.

Senior Member
    @ ykp_zDuKbAZ4 okçu isen elinde bow ile girersen dc oluyordun eskiden düzeldimi bilmiyorum 2. olarak R bugu var adama w r combo yaparak daldiginda önüne biri gecti an dc oluyorsun

Ben dc yi seri atak yaparken yada s ile kombolarken alıyorum bu benim donanımımla alakalı değil oyunla alakalı bir durum.