Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 30 of 30
    Senior Member
    aynı sorun bendede var 3-4 tane hesabım için yardımcı olmuyorlar bosuna ticket atma

Merhaba , ben geçen gün 10 sene önceki hesabımı aldım ticket attım çok ilgilendiler bende beklemiyordum alabileceğimi bi kaç soru sordular tahmini söyledim karakterle söyledim ve geri aldım emin ol yardım olabilecekleri bilgi verirsen oluyorlar .

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Ben size her eposta sorunu konusunun altında yazdım ama beni takmadınız. Nttgame’in otomatik mailleri mynet mail adresine gelmiyor. Ben de çok uğraştım. Bunu yüzbin kere söyledim ama hiçbiriniz ilgilenmediniz.
    Yorumunuza yanıt verilmemesi durumu ekibe iletmediğimiz veya ekibin kontrol etmediği anlamına gelmiyor, bilginize.

Quote Originally Posted by sez_pqZjLz3r View Post
    aynı sorun bendede var 3-4 tane hesabım için yardımcı olmuyorlar bosuna ticket atma
    Lütfen yanlış yönlendirme yapmayınız, bu durumlarda en net yanıtı destek ekibi vermektedir.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Yorumunuza yanıt verilmemesi durumu ekibe iletmediğimiz veya ekibin kontrol etmediği anlamına gelmiyor, bilginize.

Lütfen yanlış yönlendirme yapmayınız, bu durumlarda en net yanıtı destek ekibi vermektedir.
    İletiyor olabilirsiniz ama ilgilenilmiyor. Ben bunu söylüyorum. Ben size yardımcı olmaya çalışıyorum. Bir sene önce de ben böyle bir durumla karşılaştım. Bakın bir sene önce diyorum ve hala aynı durumdan muzdarip bir sürü kullanıcı var. Somut bir adım yok.

Senior Member
    Quote Originally Posted by 2excellence6 View Post
    Tekrardan merhabalar, bilete geri dönüş olarak ESN kodu ve hesap açılış tarihleri vs bilgiler istenmiş. En aşağıda cevap olarak yorum kısmından bunları bulamayacağımı karakterimin çok eski olduğunu yaklaşık olarak 2004-2006 yıllarında (lise yılları) açtığımı belirttim. Diğer gerekli bilgileri doldurmakta problem yok zaten. Bu bilgilerin eksikliği ile de zaten formu dolduramıyorum. Umarım olumlu bir gelişme yaşanır.
    cok beklersin aynısını dediler dedimki 2006 yılında hesap bilgilerini dogum tarihini falan kaydeden varmıydı ki ben edeyim aradan geçmiş 15 16 yıl diorm yardımcı olmyorlar

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by sez_pqZjLz3r View Post
    cok beklersin aynısını dediler dedimki 2006 yılında hesap bilgilerini dogum tarihini falan kaydeden varmıydı ki ben edeyim aradan geçmiş 15 16 yıl diorm yardımcı olmyorlar
    Merhabalar,

Müşteri hizmetlerine sağlayacağınız tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz olması gerekmektedir. Bu sağlandığı vakit müşteri temsilcisi yardımcı olmaktadır.

İstenilen bilgiler şahsi bilgilerdir ve kullanıcının sorumluluğundadır. Eksik bilgi sağlandığında müşteri temsilcisi yardımcı olmayacaktır.

İyi forumlar.

Junior Member
    Tam olarak nasıl bir problem yaşıyorsunuz? Ayrıca bilet üzerinden gelen yanıt nihai karar olmaktadır, bilginize.
    Google e-posta adresimi kapatmış, bu yüzden e-posta adresime erişimim yok. Mynet üzerinde sorun yaşayanlara destek olduğunu burada görüyorum ve clan arkadaşımın bir tanesinede yardım edilmiş. Ben hesabıma ait tüm bilgileri biliyorum bu konuda bir eksiğim yok. Ancak bana bu link atılıyor; https://forum.nttgame.com/forum/show...-15-%C5%9Eubat!
    mynet e-posta hizmeti için aylık 18 tl verip e-posta adresi değiştirilebilir, benim ise google hesabımı kapattığı için böyle bir şansım yok. Bir tek destek ekibi yardımcı olabilir, onlarda yardımcı olmuyor.

bu arada sadece knight hesabı açtım mail adresi ile başka bir yere üye olmadım, denemelerim sonucu aldığım cevaplar hep aynı;
    Last edited by ImSky; 01-20-2021 at 11:26 AM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by 2excellence6 View Post
    Merhabalar, daha önce buraya yazmıştım. Ve moderatörlerden biri benım bilet göndermeme yardım etmişti (bilet gönderemiyordum cunku nttpointim yoktu). tek seferlik bilet gönderdim. sorunum beklemeye alındıktan sonra kapatıldı durumuna getirildi. şimdi ise sorunum hala devam ediyor, çözülmedi. sorunum mynet adresıme giriş yapamamam. şifre değişim maili de mynet adresime gittiğinden böyle kısır bir döngüde kaldı. bu foruma da facebook baglantısıyla gırıyorum zaten.
    Lütfen birileri bana yardım etsin
    Lütfen özel mesajınızı kontrol ediniz.

Quote Originally Posted by ImSky View Post
    Google e-posta adresimi kapatmış, bu yüzden e-posta adresime erişimim yok. Mynet üzerinde sorun yaşayanlara destek olduğunu burada görüyorum ve clan arkadaşımın bir tanesinede yardım edilmiş. Ben hesabıma ait tüm bilgileri biliyorum bu konuda bir eksiğim yok. Ancak bana bu link atılıyor; https://forum.nttgame.com/forum/show...-15-%C5%9Eubat!
    mynet e-posta hizmeti için aylık 18 tl verip e-posta adresi değiştirilebilir, benim ise google hesabımı kapattığı için böyle bir şansım yok. Bir tek destek ekibi yardımcı olabilir, onlarda yardımcı olmuyor.

bu arada sadece knight hesabı açtım mail adresi ile başka bir yere üye olmadım, denemelerim sonucu aldığım cevaplar hep aynı;
    [/IMG]
    Bu durumda maalesef yapılabilecek bir şey bulunmuyor. E-mail adresinize ulaşamıyorsanız bu durumu E-mail sağlayıcınız ile çözmeniz gerekiyor.

Junior Member
    Lütfen özel mesajınızı kontrol ediniz.

Bu durumda maalesef yapılabilecek bir şey bulunmuyor. E-mail adresinize ulaşamıyorsanız bu durumu E-mail sağlayıcınız ile çözmeniz gerekiyor.
    O zaman mynet sorunu yaşayanlarda E-mail sağlayıcısı ile çözsünler sorunlarını, neden onlar yardım alabilirken ben alamıyorum? Ne fark var arasında? Ayda 18 liraya e-posta adreslerini kullanabilirler ve bir ay kullanıp sonra başka bir e-posta hesaplarını taşıyabilirler. Ben böyle bir seçeneğim bile yok.

Bir karar alınıyorsa bu herkes için geçerli olmalı, iki farklı tutum sergilenmemesi gerekiyor.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ImSky View Post
    O zaman mynet sorunu yaşayanlarda E-mail sağlayıcısı ile çözsünler sorunlarını, neden onlar yardım alabilirken ben alamıyorum? Ne fark var arasında? Ayda 18 liraya e-posta adreslerini kullanabilirler ve bir ay kullanıp sonra başka bir e-posta hesaplarını taşıyabilirler. Ben böyle bir seçeneğim bile yok.

Bir karar alınıyorsa bu herkes için geçerli olmalı, iki farklı tutum sergilenmemesi gerekiyor.
    Mynet kullanıcıların durumu diğer mail uzantılarını nazaran farklıdır. Mynet kullanıcılarının yaşadığı durum firma kaynaklı bir problemdir. Belirli bir tarih duyurusu yapılarak, ücret karşılığında hesapların korunmasını dile getirdiler.

Eğer kullanıcı ücreti ödeyip, hesabını koruyup, mail adresinin aktif olmasını sağladıysa müşteri hizmetleri hesabın incelenmesi neticesinde yardımcı olabiliyor.

Eğer mynet kullanıcısı hesabını korumadıysa müşteri temsilcisi bu konuda yardımcı olamıyor.

Genel perspektifte 16.02.2019 tarihinden itibaren otp numara değişikliği ve eposta değişikliği desteği kaldırılmıştır.

İyi forumlar.

Tags for this Thread