Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member

rebert ile ilgili

merhaba ares sw lerde rebert 21 neden son rebert 30 gelmeli bence kore sunucularda rebert 30 var
    neden ko da yok ? bana bunu acıklayın mesela ben shard 21 aldım ve 21 ile yetinemedim .

ben bu itemi reb 30 yapıp yetinmek istiyorum lütfen rebert 30 item upgrade acılsın .

oyun gelişsin

Junior Member
    alın bunu burdan

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Mevcut durumun değiştirileceğini hiç sanmıyorum.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    doğru +30 itemlerle farm slotlarından çıkmazsınız teeqqq diye sevinirsiniz

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Ben de aynı şekilde bu durumun değişeceğini sanmıyorum. Şahsi olarak istemem de.

Moderator NightOwl's Avatar
    Bu durum önce Reb 30 sonra Reb 40 şeklinde gider. Şahsen mevcut durumun değiştirilmesi taraftarı değilim.

Senior Member
    beyler +10 +21 nereye kadar gidecek bi dişiklik lazım yaw

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by fur_4HtJMF1s View Post
    beyler +10 +21 nereye kadar gidecek bi dişiklik lazım yaw
    Meraktan soruyorum, oynadığın karakterin itemlerini görebileceğimiz ss ya da küçük bir video var mı? +7 krowaz setli birisi muhtemelen böyle bir konu açmaz çünkü Bu arada istediğim şeyi yapmak zorunda değilsin, sadece merak ettim.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    hacı şöyle diyim ares sw de 10 shel setden gecilmiyo +30 rebert acılırsa millet 30 reb basar farm da 9 dex cok iş görüyor 9x5 toplam 45 dex adam 30 reb item tercih eder ques setle uraşmak istemez kısacası 45 bonus herşeydir

Quote Originally Posted by fur_4HtJMF1s View Post
    hacı şöyle diyim ares sw de 10 shel setden gecilmiyo +30 rebert acılırsa millet 30 reb basar farm da 9 dex cok iş görüyor 9x5 toplam 45 dex adam 30 reb item tercih eder ques setle uraşmak istemez kısacası 45 bonus herşeydir
    Bende merak ediyorum REB 30 itemler ile nerede farm yapmayı planlıyorsun. Gerçekten merak ettim, Farm için lazım demişsinde. Şunu anlarım PUS ta monster damage veren Özel cospre item ler satılsın 1 aylık olan desen anlarım da. REB 30 bana uçuk geliyor. Zaten oyunda Damage yüzde 22 artıran scrollar satılıyor galiba NPC sinde. Eğer bunun kanat yada pathos gibi 1 aylık özelliği olursa kendim açımdan alırım ama sadece monster damage olsun ve sadece yaratıklarda işe yarasın. Böyle bir şey dersen yapılabilir. Hem NTTGAME para kazanır Hemde FARM yaparken rahat yaratığı alırsın ve Güzel tarafı Exp kasanlar için de çok faydası olur. Hiç olmazsa artık Paramundan farklı yerlerden az mana harcayarak daha hızlı seri exp kasabilirler.

Sayın moderatorler özellikle ScORp_LiON moderator lideri, Böyle cospre item olup 1 aylık sadece Monster damage artıran özel PUS itemleri satılma ihtimali var mı? Hem exp kasarken, hem de farm yaparken güzel olur. Hem NTTGAME kazanır Hem de oyuncular. Hiç olmazsa Görev slotlarını işgal eden Çoklu bilgisayarlı arkadaşların hepsini Çok büyük yaratıklara göndeririz Orada farm yaparlar. Mesala Golem de farm yapacaklarını Seri Titan ve dark stone da farm yaparlar. Solo oyuncular için Golem tarzı yaratıklar boşalmış olur.
    Last edited by Corbinal37TR; 11-24-2020 at 09:20 PM.