Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    Buda iş bişlgisayarım digeri 2 pc dede böyle biraz daha yanlış denersem bloke olacak 10 defa girdin diyecek napayım

Last edited by ASDASDJASJDSA; 11-24-2020 at 01:57 PM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Bilgisayar saatiniz 18.32 görünüyor. Saat 17.32 halbuki.

Saat dilimlerinizde problem var.

Aşağıdaki konuyu inceler misiniz? Yazılanları dikkatli şekilde uygular mısınız?

Kod Uyuşmazlığı

Saat dilimi İstanbul Utc +3 olması gerekmektedir. OTP sadece saat, tarih ve saat dilimi yanlışsa hatalı kod üretir. Bu gibi durumlarda lütfen aygıtınızın saat, tarih ve dilimini kontrol ediniz. Saati otomatik ayarlarsanız muhtemelen sorununuz çözülecektir. Ayrıca saat dilimi de UTC +3 Istanbul olmalıdır, eğer UTC +2 Istanbul olarak görünüyorsa işletim sistemini güncelleyebilirsiniz.

Bir de OTP'nizi https://otp.nttgame.com Doğrulama Testi üzerinden deneyiniz.

Şimdi Oyuna girebildim ama Şu şekilde oldu OPT senkranizaysona tıklayınca sati 1 saat ileri atti Ben Sati Bağdata Çektim Şimdi girdi oyuna

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ASDASDJASJDSA View Post
    Şimdi Oyuna girebildim ama Şu şekilde oldu OPT senkranizaysona tıklayınca sati 1 saat ileri atti Ben Sati Bağdata Çektim Şimdi girdi oyuna
    Önemli olan saatin aynı olmasıdır. Çözüldüğüne sevindim.

Senior Member
    Bence bir özür borçlusun.

'' Sorun senden kaynaklı '' olmasına rağmen insanlara gelip kabaca ithamlarda bulunman hoş değil.

@GamesDepot sana tüm sabrıyla çözüm aramış ve bulmuş. Sen daha aldığın hatanın ekran görüntüsünü bile paylaşmadan çözüm beklemişsin.

Teşekkür etmeyi öğretecek değilim ama kahrolsun bağzı şeyler diyorum.

Junior Member
    Nickname
    Prikazna
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Şuan clan yok
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Pcmi tarttim herhangi bir virüs yok fakat 3 4 günde bir otp aygit sifirlamasi yapmam gerekiyor çünkü otp şifremi kabul etmiyor otp telefonumda kurulu pc de değil durmadan 5 nppoint istiyor bu durumun düzelmesi gerekiyor artik 2 aydir ayni şeyi yaşiyorum şifremi telefon üstünden de değiştirdim ki telefonumun temiz olduğuna %100 emin olduğum için oradan yaptim işelmi fakat bu dfurum düzelmiyor

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by PeeZe View Post
    Pcmi tarttim herhangi bir virüs yok fakat 3 4 günde bir otp aygit sifirlamasi yapmam gerekiyor çünkü otp şifremi kabul etmiyor otp telefonumda kurulu pc de değil durmadan 5 nppoint istiyor bu durumun düzelmesi gerekiyor artik 2 aydir ayni şeyi yaşiyorum şifremi telefon üstünden de değiştirdim ki telefonumun temiz olduğuna %100 emin olduğum için oradan yaptim işelmi fakat bu dfurum düzelmiyor
    Selam,

Cihazın saati güncel saat ile aynı değilse otp hatalı kod üretir. Güncel saat ile saniye farklarını eşitleyin.

OTP Kod Uyuşmazlığı

Uygulamada ürettiğiniz OTP kodunun oyun giriş ekranında, veya portal üzerinde hata vermesi durumunda öncelikli olarak PC saat ayarlarınızdan "Saat Dilimini" kontrol ediniz. Saatiniz aynı olsa da saat dilimi kaynaklı hata alabilirsiniz. Olması gereken ayar UTC+3:00 İstanbul'dur. Ancak eski işletim sistemlerinde (Windows 7 vs.) İstanbul +2:00 olarak görünmektedir. Bu durumda saat dilim ayarınızı UTC+3:00 Bağdat vs. olarak ayarlayınız ve saati manuel bir saat geri alınız. Bu işlemden sonra https://saatkac.info.tr/ sitesine girerek sol üst köşeden saatinizin senkronuna bakın. Maksimum 1-2 saniye fark olabilir, eğer fark varsa onu da ayarlayın.
    AnyOTP Hata Kodları ve Çözümleri