Results 1 to 5 of 5
    Banned

Altar neden bu kadar dolu çok talep var

merhaba DC den sohbet ettiklerim oldu bu hafta tanıdıgım 2-3 clan bile geçiş yaptı altara . şimdi sorum şu bende baslıyalı 2 hafta oldu ama çok yogun ve altar 1 suan 150 altar 2 80 altar 3 100 sayıyor ve bi kaç gündür oyuna giriş yapamıyorum cok ciddi söylüyorum nasıl giricez ? malum paramız yok premium alamyoruz pre olmayınca oyuna giremicezmi yani ? lütfen bunu açıklarsanız sevinirim

Banned
    15 güne kadar sirius ta öyle sayıyordu sırıis deniyorum suan hepsine girio hani altara cok geçiş var gerçekten hani biz preliler enazından pre alana kadar giremicekmiyiz ? buna bi çözüm getirseniz suan rahar 300 kişi sırada 300 kişiye bagra a4 gelse oraya girse ? cok güzel olur bence

Senior Member
    altar şuan oyunun en kalabalık serverı halinde. sohbet ettiğin tanıdığın 2-3 klan olduğuna göre oyunu az çok biliyosundur en kalabalık serverda oynamak istiyosan premium alacaksın yada gece gireceksin boşa ağlamaya gerek yok. ben presiz oynayacam diyosan bi ton server var. illa altarda oynayacam diyosanda sen istediğin zaman değil oyun izin verdiği zaman yani gece vakti gireceksin.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Büyük başların hepsi orada ondandır. Bifrost da gelirse, efsane rekabet ve savaş ortamı olur.

Junior Member
    Pazar günü 21:30 civarı benim şansıma server saymadı ve karakterim soyuldu. Şansımı seveyimm..