Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 28
    Junior Member
    Quote Originally Posted by ReLaaX_ View Post
    Cz aoc a dokunmazlar boşa konu açmayın. O slot k2 zamanında da öyle popüler di ve hala öyle. Hiç bir zamanda değişmez.
    K2 zamanında farm yapabileceğin tek yer bowl ortasındaki kemirosalardı. Cz de aoc diye birşey yoktu. Bu oyunu severek oynayan biri olarak tabiki konu açıp sesimi duyurmaya çalışıcam. Hepimiz susalım 3-5 kişi evini geçindirsin o zaman oyundan, bizde bunlara yetişecez diye har vurup harman savuralım dişimizden tırnağımızdan arttırdığımızı iteme bayılalım.

Junior Member
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Mastodon kullanıcı isimli arkadaş AOC'ta farm yapanlara laf ediyor.

İnsanoğlu mastodonun kaşını gözüne hayran olup kullanıcı adı alabilir mi? Hayat bazen gerçekten çok garip.

Sirius'taki warriora yarım saat ks attım. 10 AOC'tan 3 kesin bazen 4 tane alabiliyordum 1 tane BUS alabildim. Karşı ırktan kimse gelmedi kesmeye. Ben 20. dakikadan sonra sıkıldım adam sıkılmıyor :/ Fark burda. Herkes canı istediğinde bir slota gideyim ve o slotta kimse olmasın istiyor. Ne demiştik gerçekten çok garip.
    Mastodonu oyundaki mobtan ibaret sanan arkadaşım, mastodonun ne olduğunu bi araştırmanı tavsiye ederim öncelikle. Yazımı dikkatli okuduğunu sanmıyorum şayet okumuş olsaydın bunu “sıkılma, bıkma yahut yılma” ibareleri ile bütünlemezdin. Tekrar tekrar anlayarak okumanı rica ediyorum.

Edit: Konuya daha rahat odaklanabilmen adına Nick'imi köpeğimin adı olarak değiştirdim. İyi forumlar..
    Okuduğunu anlayabilmen umuduyla güzel kardeşim..
    Last edited by BOLT89; 11-24-2020 at 10:11 AM.

Senior Member
    onuda bowldaki yaratığa eklerler

Quote Originally Posted by scorp_lion View Post
    dropların çok düştüğü iddiasında bulunan oyuncu kitlesi bu kadar şikayetçiyken hala droplar düşürülsün diyorsanız linç yersiniz baştan uyarayım
    valla alayini nerflesinler o şikayet edenlerde 1 cente muhtaç kalsin o zaman tüm slotlar farm slotu olur

Quote Originally Posted by bolt89 View Post
    k2 zamanında farm yapabileceğin tek yer bowl ortasındaki kemirosalardı. Cz de aoc diye birşey yoktu. Bu oyunu severek oynayan biri olarak tabiki konu açıp sesimi duyurmaya çalışıcam. Hepimiz susalım 3-5 kişi evini geçindirsin o zaman oyundan, bizde bunlara yetişecez diye har vurup harman savuralım dişimizden tırnağımızdan arttırdığımızı iteme bayılalım.
    İyİ demİŞsİn kemİrosanin ne olduĞu bİle bİlmez bunlar Şİmdİ

Senior Member
    Quote Originally Posted by BOLT89 View Post
    K2 zamanında farm yapabileceğin tek yer bowl ortasındaki kemirosalardı. Cz de aoc diye birşey yoktu. Bu oyunu severek oynayan biri olarak tabiki konu açıp sesimi duyurmaya çalışıcam. Hepimiz susalım 3-5 kişi evini geçindirsin o zaman oyundan, bizde bunlara yetişecez diye har vurup harman savuralım dişimizden tırnağımızdan arttırdığımızı iteme bayılalım.
    Bizzat biz 2009 senedinde aoc ta kasıyorduk.

Junior Member
    o slotta kasmaya gücün yetmiyosa başka slotta şansını deneyebilirsin sonuçta adamlar ekip olmuş çar dizmiş o çarlara yaptıkları yatırımıın karşılığını alabilmek için kim bilir kaç ay aocda farm atması gerekiyor adamınki günde kaç kişiyle kaç baskınla uğraşıyolar siz diyonuzki elime 7 ib 7 ii alayım istediğim yerde istediğim zaman farm atayım ama bu oyun böyle güçlü olan kazanır herkes farm atsa o zaman farmın değerri kalmaz

Senior Member
    Nickname
    STEFANNN
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TheREAL
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    olması gereken bu

Senior Member
    Nickname
    STEFANNN
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TheREAL
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SeXeNB1R View Post
    Yapılacak bir şey yok güçlü olan kasar ne yapaicaklar slotu dağitıp 1 tanesini bir yere 1 tanesini bir yeremi koysunlar ?
    Aslında bakarsan öyle olması lazım. Ya moblar arasındaki mesafeyi epeyce uzatmalı yada cz nin farklı yerlerinde sabit çıkmalı. Mesela humanda 10 aoc karus da 10 aoc Bunları cz nin farklı yerlerine dağıt tekli olsunlar. Mesela titanların yanında 1 tane çıksın sabit cw lern orada dark knıghtların orada bowılda her yerde bence en güzel çözüm budur.

Senior Member
    aslında oyundaki tüm droplar belli aralıklarla yer deyişmeli mesela bu gun aoç tan bus atıyosa ertesi gün gölemden trolden veya başka yaratıktan atmalı bu hergün deyişmeli o zaman kımse slot tutamaz

herkes hangi yaratıktan kaç saatte ne kadar drop alacagını ezberlemiş
    Last edited by HasAli; 11-25-2020 at 12:55 AM.