Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28
    Junior Member

Ronarkland AOC slotları Hk.

Sayın yetkililer, Ronarkland Apostle of cold slotlarındaki rezil duruma artık bir çözüm üretin. Adamlar bu slotları tamamen parsellemiş durumda.
    Altar serverında AOC slotlarında farm yapan sadece 3-4 kişi var. Çete olmuşlar 24 saat buradalar, slota gittiğinde hemen karşı ırktan tanıdıklarını çağırıp bizlerin aoc bölgesine bile girişine müsade etmiyorlar. Macro kullanımlarından geçtim artık başka bir yazılım kullanıyorlar aoclar sıfır can ile spawn oluyor daha mob u seçme imkanınız bile kalmadan ölmüş oluyor moblar. Bu adamlar kredi çekip para ile item alıp aoc slotundan elde ettikleri gelir ile kredi taksidi ödüyorlar.

Bunların olmadıkları zamanlarda bu slotlardan en az 10-15 katı insan faydalanabiliyor, o da taş çatlasın 30 dakika sürüyor hemen geliyorlar. Bu adaletsizliğe artık bir dur deyin. İllaki sizlerinde amacı premium satarak gelir elde etmek lakin 3-4 kişiye premium satmak var, birde 20-30 kişiye premium satmak var. Son yapılan farm ve boss güncellemelerinden memnunuz fakat AOC slotlarınada bir düzenleme istiyoruz.

Çözüm Önerisi:
    1- Apostle Of Cold moblarının canları ve defansları arttırılsın tek kişinin kesmesi mümkün olmasın.
    2- Son düzenlemede tüm farm slotlarının drop oranları düşürüldüğü gibi AOC moblarının drop oranlarıda düşürülsün.

Ayrıca Knight Online sözleşmesi gereği para ile item almak/satmak yasak olmasına rağmen bu kişiler açtıkları yayınlarda açık açık beyan ediyorlar şu item ı bilmem kaç bin liraya aldım diyerek. Bu karakterler hakkında sözleşmeniz gereği işlemlerinde yapılmasını rica ediyoruz.
    Slota gidip mob a dokunduğumuz anda ne anamız kalıyor ne bacımız. Küfür kıyamet, slot onlarınmış öyle diyorlar.

Lütfen gidip bakın Altar Apostle of Cold slotlarında 24 saat boyunca görebileceğiniz sadece 4-5 kişi var

Buyrun isimleri:

LÜTFEN ARTIK GEREĞİNİ YAPIN....

Member SeXeNB1R's Avatar
    Class
    Mage
    Clan
    StillAlive <3 ThreateN
    Race
    El-Morad
    Yapılacak bir şey yok güçlü olan kasar ne yapaicaklar slotu dağitıp 1 tanesini bir yere 1 tanesini bir yeremi koysunlar ?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Küfür ediyorlarsa gerekli kanıtlarla CR'ye bildirebilirsiniz. Bunun haricinde eğer bir oyuncu, oyun kurallarını ihlal etmiyorsa istediği spotta istediği kadar kalabilir. Ks atmak yasak değil atabilirsiniz, üstteki arkadaşımızın dediği gibi genel olarak rekabetin olduğu bu gibi durumlarda güçlü olan spotu tutar.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Bence sorun çok kolay ölmesi , drop oranları düşürülmesin ancak en azından eslanttaki gücünde olsun . Aynı sorun manticore içinde geçerli. Hatta aofta eslanttaki ayarına getirilip dropları biraz arttırılabilir

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Dropların çok düştüğü iddiasında bulunan oyuncu kitlesi bu kadar şikayetçiyken hala droplar düşürülsün diyorsanız linç yersiniz baştan uyarayım
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by SeXeNB1R View Post
    Yapılacak bir şey yok güçlü olan kasar ne yapaicaklar slotu dağitıp 1 tanesini bir yere 1 tanesini bir yeremi koysunlar ?
    Çözümü maddeler halinde yazdım dostum, bu bağlamda yapılacak şey var demektir diğer slotlara uygulandığı gibi. AOC slotunda güçlü olan almıyor macrosu hızlı olan yada farklı yazılımlar kullananlar kasıyor. itemli 8 kişinin 1 kişiden kutu alamaması gibi birşey söz konusu bile olamaz.

Açık açık söylüyorlar aşağı gelipte burada mob kesmem diyor adamlar. Bariz AOC slotundan geçindiğini beyan ediyor.

Ben 31 yaşındayım, 16 yaşından beri oynuyorum bu oyunu ve yıllardır şunu gördüm ki oyuncu sayısı oranda artıyor. Haliyle oynadığım serverın kalabalık olmasını istiyorum. Belli başlı bölgeler 3-5 kişinin elinde olduğunda insanlar ''Nasıl olsa birşey yapamıyorum'' diyerek oyunu bırakıyorlar. Yazılım uzmanıyım çok kolay kodlamalarla bu tarz problemlerin çözüleceğini biliyorum.
    Last edited by xMakhWelo; 11-25-2020 at 04:19 PM.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Droplar dursun. Mob güçlensin. Ama Aof ile yeri değişsin.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Droplar dursun. Mob güçlensin. Ama Aof ile yeri değişsin.
    AOF ile yeri değişmesi konusu güzel fikir. Ayrıca en az Eslant bölgesi AOC ile eşdeğer olmalı.

Senior Member
    Cz aoc a dokunmazlar boşa konu açmayın. O slot k2 zamanında da öyle popüler di ve hala öyle. Hiç bir zamanda değişmez.

Senior Member
    Mastodon kullanıcı isimli arkadaş AOC'ta farm yapanlara laf ediyor.

İnsanoğlu mastodonun kaşını gözüne hayran olup kullanıcı adı alabilir mi? Hayat bazen gerçekten çok garip.

Sirius'taki warriora yarım saat ks attım. 10 AOC'tan 3 kesin bazen 4 tane alabiliyordum 1 tane BUS alabildim. Karşı ırktan kimse gelmedi kesmeye. Ben 20. dakikadan sonra sıkıldım adam sıkılmıyor :/ Fark burda. Herkes canı istediğinde bir slota gideyim ve o slotta kimse olmasın istiyor. Ne demiştik gerçekten çok garip.