Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 47
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    bisi dicem, bu taksi muhabbetinden alan da memnun satan da. neden nerf istiyosun ki?

adam bana 1m karsiliginda 1 saat kasarim diyor. zaten slotta 1 saat durunca 1m drop atiyor, onu da adama veriyorum. ben halimden memnunum calisiyorken exp kasiliyor char. adam da bus mu mana mi neyse atiyorsa oradan carttan curttan kar yapiyorsa bisiler cikariyor, o da halinden memnun

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by jaggermeister35 View Post
    bisi dicem, bu taksi muhabbetinden alan da memnun satan da. neden nerf istiyosun ki?

adam bana 1m karsiliginda 1 saat kasarim diyor. zaten slotta 1 saat durunca 1m drop atiyor, onu da adama veriyorum. ben halimden memnunum calisiyorken exp kasiliyor char. adam da bus mu mana mi neyse atiyorsa oradan carttan curttan kar yapiyorsa bisiler cikariyor, o da halinden memnun
    bu kesin orada millete parayla exp kasan tayfadan saatlik 1m ha. eminim öyledir.

bu arada adamlar 24 saatin altında almıyolar bile.

Senior Member
    Nickname
    Yestercat
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Normal şartlarda 2 kişi slot dönemez diye mi hile diyorsunuz.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by freusty07 View Post
    bu kesin orada millete parayla exp kasan tayfadan saatlik 1m ha. eminim öyledir.

bu arada adamlar 24 saatin altında almıyolar bile.
    evet bazen gidiyorum, cz de pk olmayinca gidiyorum veya ise gitmeden oraya birakiyorum. Sana yalan borcum yok, orada taksi yapan kisi de degilim. 1m den adam aliyor, dolu olursa da almiyor bende pazara birakiyorum. Neden bu kadar canin sikilmis bu duruma senin, bunu da anlamadim. Vega'da en azindan 1m, tahminim senin oynadigin serverda 10m falan istiyor, bu ise baska slot mu yok kasacak? Cladakilerle ya da gece cz de clansiz boro/balrog pt lerine de giriyorum. 24 saat falan hic muhabbeti olmadi, adam soruyor ne kadar kalirsin diye, ama bi sart bicmiyor sana.

Vegada herkes halinden memnun bence, olmasaydi zaten slotlari patlatabilecek bir suru oyuncu var.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    iyi de kardeşim bende ilk senin gibi düşündüm ama yanlış düşünmüşüm şimdi sen 20 saat exp kasıcaksın mesela

1xgenie aldın yeni sw icin 17m
    1xgenie hammer aldın 11m =30m
    20 saatte' de atıyorum 300x1920 harcadın 2m

adam 30m veriyorsun yaklaşık 4-5 m geri geliyor zaten bide oturdugun icin ekstra exp geliyor 25m geliyor karakterim yattımı rpr pot bittimi derdin yok aslında adamlar ntt'nin yapmadığını yapıyorlar normal şartlarda bir tane party bulamassın

Su zamana kadar kasabildigim en rahat exp slotu paramun slotu,
    adamlara tesekkür etmek yerine gelmis burda elestiriyorsunuz.
    Evet ben charimi birakiyorum, cokta rahat exp kasiyor char, hemde az masrafla.
    2 saat pk mi atar, cikistada birakirim paramuna, ertesi güne kadar kafa rahat.
    Destanda genie+geniehammer 30 m ye tekabül ediyor.
    30 m masrafla 20 saat ölme riskiyle, partynin bozulmasi riskiyle, priest düstümü kaldimi
    riskiyle diken üzerinde oturacagima, gider pasalar gibi 25 m mi verir 24 Saat boyunca
    bilgisayara bile bakmam gerekirse. Oyundan düstügümde adamlar mesaj bile atiyor cebime.
    Exp premium ve Sari peri ile slottan ortalama 24 saatte zaten 18, 19 m coin aliyorum.
    Bu devirde nerde var 12, 13 m masrafla 24 saat dertsiz tasasiz exp kasilan slot ?

Kurulan normal partyleride görüyoruz, 3 , 4 saatte bir hepsi yerde yatiyor. Priest düstü,
    kimse ilgilenmedi diye.
    Aldigi paralari hakediyorlar, helal olsun.

Junior Member
    Quote Originally Posted by b0s_lSXzTUVt View Post
    Su zamana kadar kasabildigim en rahat exp slotu paramun slotu,
    adamlara tesekkür etmek yerine gelmis burda elestiriyorsunuz.
    Evet ben charimi birakiyorum, cokta rahat exp kasiyor char, hemde az masrafla.
    2 saat pk mi atar, cikistada birakirim paramuna, ertesi güne kadar kafa rahat.
    Destanda genie+geniehammer 30 m ye tekabül ediyor.
    30 m masrafla 20 saat ölme riskiyle, partynin bozulmasi riskiyle, priest düstümü kaldimi
    riskiyle diken üzerinde oturacagima, gider pasalar gibi 25 m mi verir 24 Saat boyunca
    bilgisayara bile bakmam gerekirse. Oyundan düstügümde adamlar mesaj bile atiyor cebime.
    Exp premium ve Sari peri ile slottan ortalama 24 saatte zaten 18, 19 m coin aliyorum.
    Bu devirde nerde var 12, 13 m masrafla 24 saat dertsiz tasasiz exp kasilan slot ?

Kurulan normal partyleride görüyoruz, 3 , 4 saatte bir hepsi yerde yatiyor. Priest düstü,
    kimse ilgilenmedi diye.
    Aldigi paralari hakediyorlar, helal olsun.
    Kasan tayfadan değilsen bende bir şey demiyorum ben para vermeden hakkım olan slotta kasmak istiyorum o slotlar sizin olmayacak !

Quote Originally Posted by weftert01 View Post
    Biz bu slotu 2 karakterle dönemiyoruz sizin gibi malesef +10 full warrior aresde denemesinide yaptık yok genie hızından dolayı bu slot 2 karakter yani 1 priest 1 warrior makrosuz imkansız dönmesi buyursun test sunucusunda denesin gmler eline large breaker +6 taksın mp rec warriorada +8 murky 2 char genie ile denesinler yinede dönmeyecek o slot 3 char bile genie ile dönmüyor makrosuz imkansız diyorum bunuda gmler okuyordur zaten onlarda herşeyin farkında paramunda özel görev koysunlar alın dönün paramunu o zaman makroyla...
    +10 full warior denemesini yaptin, saydigin itemler priest icin 120 ap mp rec, warior icin +8 murkry mi
    Takilarda kesin old str felandir.
    Deru dönersiniz 2 kisi , deru deneyin.

9 , 10 binlik Int priest ve Wariorla , sw wolf, db priest ile dene bi döncekmi dönmicekmi. Dönenler dönüyor.

Altarda 2 kisi göremiyorm ben nedense, 4 kisiler, db priest ve rogueleride oluyor genelde.
    Last edited by are_l6gB3AwW; 01-28-2021 at 12:07 PM.

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Neden cok pc ve makro engellemek yerine illa bisiler azaltiliyor ? Sorun ne paramun nede icinden cikan drop. Sorun cok pc ve makro ile oyunu katleden vahsiler..

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by weftert01 View Post
    Biz bu slotu 2 karakterle dönemiyoruz sizin gibi malesef +10 full warrior aresde denemesinide yaptık yok genie hızından dolayı bu slot 2 karakter yani 1 priest 1 warrior makrosuz imkansız dönmesi buyursun test sunucusunda denesin gmler eline large breaker +6 taksın mp rec warriorada +8 murky 2 char genie ile denesinler yinede dönmeyecek o slot 3 char bile genie ile dönmüyor makrosuz imkansız diyorum bunuda gmler okuyordur zaten onlarda herşeyin farkında paramunda özel görev koysunlar alın dönün paramunu o zaman makroyla...
    Yanında 1 priest ile tek başına çok rahat dönersin. +10 full item warrior tek başına paramun kesemiyorsa diyecek bir şey bulamıyorum
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.