Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 47
    Junior Member

Paramun Spotları Hakkında

Merhaba arkadaşlar malum slot paramunlarda artık legal kasan oyuncu neredeyse kalmadı slot geni altı makrocularla doldu.Özellikle destan,rosetta,sirius,altar,vega sunucularında taksicilik adı altında oyuna hiç bir faydası olmayan bu karakterler ortaya çıktı.Ntt game eslant AOC slotunu nasıl dize getirdiyse paramunlarında droplarını düşürsün mümkünse mana potu dahi atmasın bu mafyalara en güzel darbe bu şekilde vurulacaktır.AOC slotunun o kadar exp vermesine rağmen neden boş olduğunu neden orda kimsenin kasmadığını yönetime sormak istiyorum aynısı paramun içinde yapılabilir.

Edit : Bir öneri daha ekliyorum.

Eslantda tüm sunucularda olmak üzere , görev npc sine günlük 100 milyon ya da daha fazla exp veren görev getirilmeli görevin içeriği ise 50 adet paramun 50 adet half troll yaratıkları gibi magelerin çoğunluklu farma koyduğu slotların tek bir görev halinde eklenmesi olacaktır.Görevin exp oranı ne kadar fazla olursa oyuncuları çok motive edecektir.Eslantda tekel olan paramun ve çöp slotlarının hali ortadadır.Ayrıca solo oynayan oyuncular içinde güzel bir etkinlik olacaktır.
    Last edited by weftert01; 11-28-2020 at 05:50 PM.

Senior Member
    Mafya falan çok abartı bi tane BP ile bile slot alınabilir. Herşeyi nerfletmek oyuna zarar veriyor azıcık kendiniz uğraşın bişeyler için.

Banned
    Nickname
    IKaRaHiSaRLIMI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FayTenkSentYu
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Videolarda BP lerden duyduğum kadarı ile lagal bir BP tek başına dönmesi zormuş nasıl alınıyor =) Nerf oyuna zarar vermez merak etme oyunu para kazancı olarak görenlere zarar verir gidip iş bulup çalışsınlar kardeşim =) Benim de düşüncem arkadaşla aynı hatta drop dağılımı bütün moblarda aynı olmalı ki herkes rahatlıkla farmını yapıp aldığı premiumun ve pot mananın mastarafını çıkartabilsin . Sadece belirli slotlarda kasabilen sayılı insan var onlarda premium yok sadece bilmeni isterim ki herkes bu oyuna aylık en az 400 500 tl yatırıyor o adamlar 1 kere para yatırmış orda para basıyor ..

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Mana pot mu atmasın?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by IKaRaHiSaRLIMI View Post
    Videolarda BP lerden duyduğum kadarı ile lagal bir BP tek başına dönmesi zormuş nasıl alınıyor =) Nerf oyuna zarar vermez merak etme oyunu para kazancı olarak görenlere zarar verir gidip iş bulup çalışsınlar kardeşim =) Benim de düşüncem arkadaşla aynı hatta drop dağılımı bütün moblarda aynı olmalı ki herkes rahatlıkla farmını yapıp aldığı premiumun ve pot mananın mastarafını çıkartabilsin . Sadece belirli slotlarda kasabilen sayılı insan var onlarda premium yok sadece bilmeni isterim ki herkes bu oyuna aylık en az 400 500 tl yatırıyor o adamlar 1 kere para yatırmış orda para basıyor ..
    İyide paramun bitcek başka bir yerde yeni bir farm yöntemi bulacaklar bu seferde oraya NERF istiyeceksiniz. Yıllardır böyle tüm slotlar azaltıldı ama ne kasanlar değişti ne drop azalsın isteyenler.

Banned
    Nickname
    IKaRaHiSaRLIMI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FayTenkSentYu
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ReLaaX_ View Post
    İyide paramun bitcek başka bir yerde yeni bir farm yöntemi bulacaklar bu seferde oraya NERF istiyeceksiniz. Yıllardır böyle tüm slotlar azaltıldı ama ne kasanlar değişti ne drop azalsın isteyenler.
    Ben drop azalsın demedim droplar tüm moblara eşit dağıtılsın dedim . Herkes kasabilsin rahatlıkla

Senior Member
    Quote Originally Posted by IKaRaHiSaRLIMI View Post
    Ben drop azalsın demedim droplar tüm moblara eşit dağıtılsın dedim . Herkes kasabilsin rahatlıkla
    Bu sefer kasacak slot bile bulamayız

Banned
    Nickname
    IKaRaHiSaRLIMI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FayTenkSentYu
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Yine bulunmuyor ki dostum =) Paramunda Warior/Priest - Htb Htc Mageler - Golem ailesi Mageler Satiros Mageler 1 yer daha vardı dragonun orada onu da mageler kapatmış durumda . Hep aynı kişiler çoklu pc ile kasıyor . Diğer oyuncular zaten şuanda kasamıyor ki . Başı boşta duran bir sürü mob var süs gibiler kimse yok onlara da drop eklenmeli

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Mana pot mu atmasın?
    Sonuna kadar katılıyorum. Mana pot atmasın. Böylece Premium MP pot satışı PUS a eklenir. Paramun da Mana potunu kaldırmaları lazım.

Banned
    Nickname
    IKaRaHiSaRLIMI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FayTenkSentYu
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Corbinal37TR View Post
    Sonuna kadar katılıyorum. Mana pot atmasın. Böylece Premium MP pot satışı PUS a eklenir. Paramun da Mana potunu kaldırmaları lazım.
    Herkes onu kullanmayabiliyor ama dostum ve oyuna mana girmesi mana fiyatının ucuz olması demek . Eğer oyuna mana girmezse moblardan npc fiyatı 30-40 k ya kadar çıkar ve Dc mana da 10-15k olur diye düşünüyorum .