Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 47 of 47
    Junior Member
    parayla Exp kasacaksak neden Exp Seal aktif olmuyor neden onlara para yedirelimki dolandirilmicamizin garantisi varmi NTTGAME gorewlerden gelen Coin kutu old itemlerin peşine düşcegine buraya yönelmelidir

Senior Member
    Nickname
    Disloyal
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (3)
    mevcut durumda güzel bir sistem
    exp seal aktif olursa kimse yüzüne bakmaz zaten

Quote Originally Posted by Blackhomes View Post
    Paramunda 1 GB karşılığı insanları 72 saat kasabileceğini söyleyenlere oyun yönetiminin iyi bi ders vermesi gerekiyor diycem lakin Hiçbirşekilde bu kişilere gerekli ders verilmiyor İnsanları 1 GB vermeye mecbur bırakıyorlar
    Ve arkadaşların değindiği konuda önemli hep aynı isimler slotları mesken tutmuş millete bişey koklatmıyor gözü aç doymaz insanlar. Oyun yönetiminin burda devreye girmesi lazım Dropları yarı yarıya düşürmeleri gerek bukadar insan şikayetçiyse bişeyler yapılması gerekiyor
    Paramun satiros Manticore Uruk hai Bunların droplarını düşürmek gerek.
    ne 1 gbsi dostum 24 saat 25m areste bi çarla 24 saat paramun yapsan genie + genie hammer zaten 33m tutuyor öldümmü çabası başında durma çabasıda ayrı bir olay

Quote Originally Posted by Ayk_6stwpcyY View Post
    Kasan tayfadan değilsen bende bir şey demiyorum ben para vermeden hakkım olan slotta kasmak istiyorum o slotlar sizin olmayacak !
    dostum farkındaysan sen zaten para veriyorsun genie + genie hammer 30mden fazla yapıyor adamlar seni 25me kasıyor daha ne istiyorsun bide 10m geri geliyor 15me çar kasmış oluyorsun nerde bu rahatlık

Senior Member
    Quote Originally Posted by weftert01 View Post
    Merhaba arkadaşlar malum slot paramunlarda artık legal kasan oyuncu neredeyse kalmadı slot geni altı makrocularla doldu.Özellikle destan,rosetta,sirius,altar,vega sunucularında taksicilik adı altında oyuna hiç bir faydası olmayan bu karakterler ortaya çıktı.Ntt game eslant AOC slotunu nasıl dize getirdiyse paramunlarında droplarını düşürsün mümkünse mana potu dahi atmasın bu mafyalara en güzel darbe bu şekilde vurulacaktır.AOC slotunun o kadar exp vermesine rağmen neden boş olduğunu neden orda kimsenin kasmadığını yönetime sormak istiyorum aynısı paramun içinde yapılabilir.

Edit : Bir öneri daha ekliyorum.

Eslantda tüm sunucularda olmak üzere , görev npc sine günlük 100 milyon ya da daha fazla exp veren görev getirilmeli görevin içeriği ise 50 adet paramun 50 adet half troll yaratıkları gibi magelerin çoğunluklu farma koyduğu slotların tek bir görev halinde eklenmesi olacaktır.Görevin exp oranı ne kadar fazla olursa oyuncuları çok motive edecektir.Eslantda tekel olan paramun ve çöp slotlarının hali ortadadır.Ayrıca solo oynayan oyuncular içinde güzel bir etkinlik olacaktır.
    Mana potu mu atmasın bu nasıl bir mantıktır kardeşim şaka felan mı bu ? ben çarımı kendim kastım orndan 10 bin pot kastım belkide daha fazla ordan kastığım potla gittim karakterimi boro ve titana soktum paramundan aldıgım mana potlarını titanda kullandım ve ordada kastım şimdi sana soruyorum şaka felan mı yapıyorsun ???

benim nacizane fikrim, slotları makro ile tutanların müşterileriyle birlikte tüm party ban yerse, bir daha o makrocuların partysine kimse gitmez. haliyle müşterisi olmazsa 4-5 -6 tane slotu makroyla çıplak çarlarla tutmamış olurlar biraz rahatlar.

Junior Member
    1 senedir tartışılıyor konu ve kasılacak slot kalmadı eslantta emeği geçenlere teşekkürler. Hızlı reaksiyon için de nttgame ekibinin eline sağlık.