Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Sadece bir şikayetten bahsetmiyorum knight onlinenin yarasi

Nasıl reportlanıyor bilmiyorum ama buraya paylasmayı uygun gördüm.
    Hergün belli başlı slotları kapayan genie altı macro ile oynayan oyuncuları görüyoruz.
    Buyrun birtanesi sadece 45 dakika ks attım anama sövdü.
    Bırakıp gidince tekrar oto ts li geniesini başlattı stone golem donmeye devam ediyor.
    Eğer banlamıyorsanız 1 ay mute yesin en azından küfürü karsılıksız kalmaz.
    Slotlar herkesin ben salak mıyım dc pre alıcam o slota günlerce seni rahat bırakıcam.
    BIRAKMIYORUM!!!
    **
    **
    Last edited by _DizzyMask_; 03-05-2021 at 10:13 PM.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Sırf KS attığınız için size ve ailenize küfür eden oyuncuları kanıtlarınızla birlikte forumun Cheat Reports bölümüne bildirmeniz gerekmektedir. Herkese açık forum alanlarında kanıt paylaşımı yasaktır ve işlem görmez.

Cheat Reports

Cheat Reports Kullanımı

Senior Member
    Çoğu kişi raporlamayı bilmiyor yada uğraşmak istemiyor. Bilmeyenler için genel tartışma bölümüne sabitlense raporlama kuralları güzel olur. Rapor içinde fotoğraflı ksc almak için oyun içinde klavyedeki (-) tuşuna iki kere basarak sağ altta saat ve tarih sağ üstte de server çıkacak şekilde ksc alıp oyun klasöründeki ksc dosyasından jpg formatına çevirip hızlıresime yüklemen yeterli olur. Onun dışında video çekmek gereken durumlar win10'daki video çekme programını yada başka programlardan oyun içi video çekip youtube kanalına yükleyip cheat reporta atman gerekiyor.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Psyduck0909 View Post
    Çoğu kişi raporlamayı bilmiyor yada uğraşmak istemiyor. Bilmeyenler için genel tartışma bölümüne sabitlense raporlama kuralları güzel olur. Rapor içinde fotoğraflı ksc almak için oyun içinde klavyedeki (-) tuşuna iki kere basarak sağ altta saat ve tarih sağ üstte de server çıkacak şekilde ksc alıp oyun klasöründeki ksc dosyasından jpg formatına çevirip hızlıresime yüklemen yeterli olur. Onun dışında video çekmek gereken durumlar win10'daki video çekme programını yada başka programlardan oyun içi video çekip youtube kanalına yükleyip cheat reporta atman gerekiyor.
    Bahsettiğiniz şekilde raporlama ve kurallarını içeren sabit bir konu zaten bulunuyor.

Raporlama Sistemi (Cheat Reports)

Ek olarak video için bir rehber konumuz daha mevcut.

Streamlabs OBS Kullanımı