Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

Otp sorunu çözün artık.

Şu otpde yaşanan sorunlara bir çözüm bulun artık zorunlu yaptınız bari düzgün yapında mağdur etmeyin insanları. Bu başıma gelen 2. Sorun otp kodu giriyorum oyuna girip orda şifreyi yazdığım halde error veriyor ve defalarca bu saçma olay tekrarlanıyor ve blocked yiyorum. (otp şifremi bilip girdiğim halde.) ee bu durum ne yapıcam sürekli 5kc 5kc toplayarakmı zengin olma yolundasınız? Ticket atsam cevap vermeniz saatler alıyor bu sırada oyuna giremediğimin telafisini kim yapacak? Hep bana hep bana olmaz be kardeşim.

Aynı sorun Şuan benimde başımda 20-25 cash harcadim düzelen bişey yok OTP resetledim Hala aynı kasıtlı yapıyorlar sanıyorum insanlara buuşekilde cash harcattırıp kar sağlıyorlar

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

AnyOTP programında ki tek kullanımlık kod oyuna girişte hata veriyorsa genelde bu durum AnyOTP programınızın kurulu olduğu cihazın saat ve tarih ayarlarından yada oyuna girdiğiniz Pc'nin saat ve tarih ayarlarından kaynaklı olur, bunların düzgün olduğundan emin olduktan sonra bloke işleminizi kaldırmaya çalışırsanız hiç bir sorun yaşamazsınız.

Junior Member
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhabalar,

AnyOTP programında ki tek kullanımlık kod oyuna girişte hata veriyorsa genelde bu durum AnyOTP programınızın kurulu olduğu cihazın saat ve tarih ayarlarından yada oyuna girdiğiniz Pc'nin saat ve tarih ayarlarından kaynaklı olur, bunların düzgün olduğundan emin olduktan sonra bloke işleminizi kaldırmaya çalışırsanız hiç bir sorun yaşamazsınız.
    Saat ve tarihte sorun yok çünkü bütün gece oyuna çıkıp girdim bir sorun olmadı. Sabah relog attıktan sonra oldu bu olay. Sıfırlama yapın diyeceğinize birazcık çözüm odaklı birşeyler söyleyin yine benim cebimden çıkacak bu.

Junior Member
    [IMG][/IMG]

Resimde de görüldüğü gibi hatalı giriş yok 0 Yazmakta.

Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhabalar,

Saatim Normal Tarihim Normal OTP yi açıyorun Şifreyi veriyo Oyuna Yazıyosun Hatalı dio Sonra OTP programına Şifre giriosun hatalı şifre dio internette saatte Sorun yok OTP reset at diyosun
    There is nothing wrong with your Account Status: Normal
    You do not need to resey AnyOTP device
    Bunu dio Sonra Kasıtlı Yanlış giriyosun Rsetlemek için Reset atiyosun Bu sefer başka bi hata veriyo sürekli Cash Harcıyoz yaptığımız bişey yok Ticketşara cevap da geldigi yok zaten Premium alacaz da falanda filanda Bu şekilde hesba edecez zamanımızı Sana soruyorum Sen olsan ne tepki verirsin

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ASDASDJASJDSA View Post
    Saatim Normal Tarihim Normal OTP yi açıyorun Şifreyi veriyo Oyuna Yazıyosun Hatalı dio Sonra OTP programına Şifre giriosun hatalı şifre dio internette saatte Sorun yok OTP reset at diyosun
    There is nothing wrong with your Account Status: Normal
    You do not need to resey AnyOTP device
    Bunu dio Sonra Kasıtlı Yanlış giriyosun Rsetlemek için Reset atiyosun Bu sefer başka bi hata veriyo sürekli Cash Harcıyoz yaptığımız bişey yok Ticketşara cevap da geldigi yok zaten Premium alacaz da falanda filanda Bu şekilde hesba edecez zamanımızı Sana soruyorum Sen olsan ne tepki verirsin
    Quote Originally Posted by Niydah23 View Post
    Şu otpde yaşanan sorunlara bir çözüm bulun artık zorunlu yaptınız bari düzgün yapında mağdur etmeyin insanları. Bu başıma gelen 2. Sorun otp kodu giriyorum oyuna girip orda şifreyi yazdığım halde error veriyor ve defalarca bu saçma olay tekrarlanıyor ve blocked yiyorum. (otp şifremi bilip girdiğim halde.) ee bu durum ne yapıcam sürekli 5kc 5kc toplayarakmı zengin olma yolundasınız? Ticket atsam cevap vermeniz saatler alıyor bu sırada oyuna giremediğimin telafisini kim yapacak? Hep bana hep bana olmaz be kardeşim.

İşletim sisteminiz nedir? Eğer Windows 7 ise tarih ve saat güncellemesini yapmanız gerekiyor. İST +3:00 seçmenize rağmen hatalı kod üretiyorsa güncelleme yaptıktan sonra Athina, Bağdat veya Moskova olarak test edebilirsiniz. Aşağıdaki konu üzerindeki adımları tek tek uygularsanız sorununuz çözülecektir. (Lütfen programı PC'den kaldırmadan sıfırlama işlemi yapmayın.)

OTP Bloke Kaldırma

Quote Originally Posted by DonJose View Post
    İşletim sisteminiz nedir?
    windows 7 Şimdi bana windows 7 den kaynaklanıyor demeyin JR ye girdik cıktık reset atik yan cara girmek için o anda oldu

Junior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    İşletim sisteminiz nedir? Eğer Windows 7 ise tarih ve saat güncellemesini yapmanız gerekiyor. İST +3:00 seçmenize rağmen hatalı kod üretiyorsa güncelleme yaptıktan sonra Athina, Bağdat veya Moskova olarak test edebilirsiniz. Aşağıdaki konu üzerindeki adımları tek tek uygularsanız sorununuz çözülecektir. (Lütfen programı PC'den kaldırmadan sıfırlama işlemi yapmayın.)

OTP Bloke Kaldırma
    İşletim sistemim windows 8.1 Tarih ve saati dediğiniz gibi yaptım otp yi silip aygıtı sıfırladım yeni id şifre aldım fakat hala verilen otp kodu kabul olmuyor ???

[IMG][/IMG]

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Niydah23 View Post
    İşletim sistemim windows 8.1 Tarih ve saati dediğiniz gibi yaptım otp yi silip aygıtı sıfırladım yeni id şifre aldım fakat hala verilen otp kodu kabul olmuyor ???

[IMG][/IMG]
    Saat dilimini kontrol edebilir misiniz? UTC +3 Istanbul olması gerekiyor.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.