Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24

Cheat report sistemi oyuncuları yıldırmayan yavaş bir sistem

Ön edit: Başlıkta bulunan ''oyuncuları'' kısmı ''hilecileri'' olarak düzeltilirse sevinirim.

Merhaba,

Slot ismi belirtmeyeceğim herhangi bir karakter veya sunucu ismi de.

11-22-2020, 07:56 PM tarihinde oluşturduğum 2 sunucu 6 slottan oluşan açılmış farklı farklı crlerim( her karakter için ayrı ayrı CR açıldı) an itibari ile hala geri dönüş almadı.

Mevcut bulundukları slot Genie ve hammer masrafları düşüldüğünde günde 60m civarı kar bırakıyor( koxp ile kastıklarını düşünürsek 20 saat için 60m daha fazladan hesaplayabilirsiniz).
    Bu kişilere gününde müdehale edilmediği sürece sürekli kar ediyor ve tekrar tekrar geliyor.
    Premium masrafı diyeceksinizdir tabi doğal olarak. Gold pre alınmış bir karakter 800 cash bonusuyla alınan genieler ve trina satıldığında gold pre zaten 50 60 m civarına geliyor.
    O hesap fazladan 1 gün kastığında ''oo kar'' diyip tekrar geliyor, doğal olarak sonsuz bir döngüye giriyor.

CR sisteminde büyük iyileştirmeler şart. CR oluşturmak ayrı zor konunun çözümlenmesi ile çok uzun sürüyor.
    Oyuncuya hiçbir geri dönüş vermediği içinde oyuncu bir müdahale olmadığını düşünüyor ve tekrar CR atmıyor bile.

Oyun ismi vermeyeceğim fakat birçok oyunda bulunan haklı raporlar sayesinde oyuncuya ödüller bile verilirken, şuan bulunan sistem kişiyi hileye teşvik ediyor.
    '' yauv bu gemenin işi ben neden cere atıyorum ki yauv '' tarzı yorumlarla gelmeyin lütfen. Savunabileceğiniz tek taraf emeğinizin karşılığının verilmemesi.

Bu konu bu forumdaki herkesin meselesi arkadaşlar destek verilmesi gerekiyor. Bu iş böyle olmaz gerçekten.

Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    İyi forumlar.
    Last edited by lAMX; 11-24-2020 at 05:58 AM. Reason: Ön edit.

Senior Member
    çok güzel çok iyi yazmışsın arkadaşım yalnız ;

NTTGAME ye yardımda etsen onlar için günde 20 koxper de banlatsan sana hiçbir şekilde destek vermezler örnegin ;

Attıgı CR lere göre karakterlere rütbe verilmesi ve her attıgı cr dogru olan kişilere extra kc yardımı yapılabilir bununda bir sıralaması olabilir ilk 5 yada ilk 10 'a güzel hediyeler dagıtılır ve gm ekibinden de daha aktif olunacagı konusunda söz verilir ise ki bu imkansız gerçekten ne makro bırakır bizim userler nede koxper

bunlar sadece

bilgilerinize sunarım

saygılarımla...

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Normal koşullarda CR'deki konuları 48 saat içinde sonuçlandırmaya çalışıyoruz ancak pandemi döneminde sokağa çıkma yasaklarının yeniden başlaması ile bizde de yoğunluk söz konusu oluyor.

Muhtemelen bugün ya da yarın raporunuz sonuçlanmış olur.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Normal koşullarda CR'deki konuları 48 saat içinde sonuçlandırmaya çalışıyoruz ancak pandemi döneminde sokağa çıkma yasaklarının yeniden başlaması ile bizde de yoğunluk söz konusu oluyor.

Muhtemelen bugün ya da yarın raporunuz sonuçlanmış olur.
    Yorumunuz için teşekkür ederim.

Fakat konu sadece benim oluşturduğum CR'ler değil. Bu konu bir devamlılık konusu. Bir geliştirme veya yenileme düşüncesi, planı yok mu acaba ?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by lAMX View Post
    Yorumunuz için teşekkür ederim.

Fakat konu sadece benim oluşturduğum CR'ler değil. Bu konu bir devamlılık konusu. Bir geliştirme veya yenileme düşüncesi, planı yok mu acaba ?
    Elbette çalışmalarımız var, ne yazık ki bunları buradan yazamıyorum ama önümüzdeki günlerde en hızlı sonuca ulaşmak için ekstra adımlar atacağız.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Elbette çalışmalarımız var, ne yazık ki bunları buradan yazamıyorum ama önümüzdeki günlerde en hızlı sonuca ulaşmak için ekstra adımlar atacağız.
    Tekrar teşekkür ederim iyi çalışmalar.

evet artik kacinci gun oldu artik saymiyorum. Cr geri donus yapildi fakat adamlar hala slotta. Konuyu acarken anlatmaya calistigim sey buydu. Bu adamlar ben gormeden kac gundur kasiyordu ? ben gordum raporladim ve hala devam ediyor. bu adami nasil durduracaksiniz simdi. boyle sacmalik olamaz gercekten

kesinlikle katılıyorum cr sistemine ödüller gelmeli oyun içine anlık report edebilecegimiz sistem entegre edilmeli

geçen başka bir konu altınada yorum yapmıştım burdan tekrar yazayım cr sisteminin komple yenilenmesi gerekiyor

tamam oyuncular için oyunun daha güzel bir hal alabilmesi adına cr bir çeşit zorunluluktur ama yönetiminde bunu teşvik etmesi
    gerekir

Örnek verecek olursam :

muhakkak ki ödül sistesi getirilmeli

en çok koxper yakalatana

en çok makro yakalatana

oyun içindeki açıklardan tutun bu açıklardan faydalanan oyunculara kadar

bunları ifşa edenlere ödüller verilmeli

bugün dünyanın hangi büyük sistemine bakarsanız kendileri geliştirmek için insanları bu tür yollarla teşvik ederler

ve söylediğim gibide bu ödül sistemi kesinlik kıytırık olmamalı en azından en çok hileci yakalatan oyuncuya 5k hatta hatta 10k cash verilmeli

bu sistem aylık olur bir ay boyunca bu iş için insanlar ortada hafiye gibi dolanır ve koxperlar kaçacak delik arar ve oyuncuya değişik bir uğraş doğar

buda binevi oyun içi yeniliktir

mesela oyunda sistemin bir açığı var bunu ifşa eden oyuncuya sistem ne vadediyor tabikide hiç birşey

bu tür durumlarada çok özel ödüller verilmeli

örnek vercek olursam oyunda noah sistemi ile ilgili bir açık var bunu yapan oyuncu haksız olarak noah elde edebiliyor bunu ifşa eden yönetimle paylaşan oyuncuara bırakın kc yi direk TL olarak büyük ödüller verilmeli

işte ozaman NTTGAME yönetimi sadece kendilerine gelecek raporlardan başını kaldırıp oyun içi event yapmaya fırsat bile bulamaz ve oyun çok güzel bir hal alır insanlar oynamaktan keyf alır

ben şahsım adına oyunda (genellikle geceleri oluyor) chat kısmından banlanan oyuncuları görünce mutlu oluyorum demek ki bi yerde birileri bişeyler yapıyor diyorum ve hatta bunları 24 saat olmasını istiyorum

bu söylediklerimin en kısa zamanda gelmesi dileği ile

Senior Member
    Quote Originally Posted by meh_ecWCDfk7 View Post
    çok güzel çok iyi yazmışsın arkadaşım yalnız ;

NTTGAME ye yardımda etsen onlar için günde 20 koxper de banlatsan sana hiçbir şekilde destek vermezler örnegin ;

Attıgı CR lere göre karakterlere rütbe verilmesi ve her attıgı cr dogru olan kişilere extra kc yardımı yapılabilir bununda bir sıralaması olabilir ilk 5 yada ilk 10 'a güzel hediyeler dagıtılır ve gm ekibinden de daha aktif olunacagı konusunda söz verilir ise ki bu imkansız gerçekten ne makro bırakır bizim userler nede koxper

bunlar sadece

bilgilerinize sunarım

saygılarımla...
    Makroyu, hileyi oyuncu banlatsın. GM'lerin ücrette kesinti olsun fon olarak dağıtılsın

Çok basit bir işlem oyuna giren bir GM. EMC/LFC/Eslant/Moradon turunu maksimum 15 dakikada yapar. 15 dakikada en az 30 kişi cezalandırır. Yapmak isterse tabi

Chaos vakti chatte ban yazısı geçince 5 kişi alt f4 atıyor. Bu bile korku salıyor. Yapmak isteyene neyse