Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 24
    Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    CR'den ziyade, etkinlik (Chaos) saatlerinde aktif olarak DC bildirimlerine de bakılsa yetebiliyor çoğu zaman.

Konuya yetkili kişilerden tatmin edici bir cevap gelene kadar Up!

Bizler sizlere yardım etmek istiyoruz. Her oyuncu buna hazır. Fakat sizlerde bizi dikkate almalısınız.
    Elbet boş Cr'ler sizlere ulaşıyordur. Yanlış Cr'leri atan kişilere bile ceza verilmeli en azından benim gibi insanların Cr'leri önlere taşınmalı.

Hileye karşı sadece modlar ve Gm'ler yetişemez. Discord üzerinden güvenilir oyuncu tagını alabilmek bile çok zor. Alınsa bile süreç yine de hızlanmıyor.

Ve en önemlisi atılan bir Cr'nin karşılığında kişinin aldığı ceza Cr oluşturan kişiye sunulmalı ki '' boşa uğraşıyorum '' şeklinde düşünmesin.

LoL ve Cs rapor sistemlerini görmüş kullanmış biri olarak oyuna giriyorum ve önüme bir yazı geliyor '' ilettiğiniz rapor karşılığında kişi cezalandırılmıştır'' bunun sevinci bile her şeye yeter. Ben geçtim hediyesini Kcsini vs. Emeğimizin karşılığını görmeliyiz, görmeliyiz ki daha çok yardımcı olmalıyız.

Tekrar merhaba,

Reportlarda bildirdiğim toplam 6 kullanıcı, 4 adedi makro 2 adedi koxper olmak üzere;

Makrolar slotlarlarda devam ediyor. Koxperlardan birini görebildim diğeri ortada yok.

Kişilerin Cr dönüşleri de yapıldı ama bir sonuç alınamadı. Hayır makro olanlara neyse artık diyorum kim kullanmıyor ki diyorum.

Peki o koxperlar ne olacak. Forum ahalisi her boş konuyu uplamaya koşarken bu konuda neden suskun buna anlam veremiyorum.
    Üşenmiyorum ve o kişi için tekrar bir rapor oluşturuyorum( raporlar sonuçlandığı için yenisi açıyorum, konu yenileme yapmıyorum).

Dönüşleri tekrar buradan ileteceğim. Böylece report yapacak kişiler bu konuyu esas alarak uğraşırlar veya uğraşmazlar onlara kalmış.

Yapılan Cr'lere geri dönüşü nereden sağlıyorlar ?

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Tawo View Post
    Yapılan Cr'lere geri dönüşü nereden sağlıyorlar ?
    Cr'ye açmış olduğunuz konuya cevap olarak dönüş yapılıyor.
    Genelde akşam 23:00 gibi sonuçlanan konular arşive gönderiliyor. Konunuz arşive alınmadan gün içinde kontrol etmeniz gerekiyor.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Tekrar merhaba,

Konunun üstünden tam 8 gün geçti. 2 farklı cr sonucunda da kişiler devam ediyor.

YILMADIM !!

Farklı videolar ile cr atmaya devam edeceğim.

2 gün sonra arşive alınıyor sonucunu ögrenemiyorsun arşive alınsada ceza verildiği söylenir ama her nedense izleyici sayısı hep aynı oda 1 mod izliyor birde ben 2 yi geçmiyor o sayı

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Selamlar, raporunuzda bize ilettiğiniz kişi hakkında incelemeler devam etmekteydi ve bugün itibari ile oyundan uzaklaştırıldı.

Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Selamlar, raporunuzda bize ilettiğiniz kişi hakkında incelemeler devam etmekteydi ve bugün itibari ile oyundan uzaklaştırıldı.
    sevgili patheoz yardımların için teşekkür ederim.

Bunların bir teşkilat olduklarını ve bir kaç farklı kişiden oluştuklarını görmekteyim. Yaptığım gözlemleri sizlerle paylaşmak isterim bunu nasıl sağlamalıyım ?

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by lAMX View Post
    sevgili patheoz yardımların için teşekkür ederim.

Bunların bir teşkilat olduklarını ve bir kaç farklı kişiden oluştuklarını görmekteyim. Yaptığım gözlemleri sizlerle paylaşmak isterim bunu nasıl sağlamalıyım ?
    Yaptığınız gözlem ve şüphelerinizi kanıtlar ile CR bölümünden bizlere iletebilirsiniz.