Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 32
    Senior Member
    Quote Originally Posted by erdicosk View Post
    Tam olarak bunu yazacaktım ben de. İzledim bahsettiğin videoyu, birader adam 15 adet stafftan 1 adet 7 çıkaramadı ya. Daha doğrusu çıkmadı, olmayınca olmuyor, olunca da tekten 7 hatta 8 hatta 9 oluyor. Şimdi adam 150 gün uğraşmış bir de üstüne 3 gb ye yakın para harcadı, yazık günahtır. +7 olsa da birşeye yarayacağı yok zaten. Adamın zaten itemi var, ne yapacak 7 yi ? amacı 8 e atmaktı. Benim bu konudaki fikrim 10 tane fragmente +3 20 taneye +5 30 taneye +6 gibi olabilir. Hadi yine +7 olmasın. Ama 1 ay hergün aralıksız uğraşan adam bari +6 alsın. Sanki +7 yapsa gelene geçene tek atacak +7 si bile çöp artık, serverlar +10 kaynıyor.
    youtube da 500 gunluk destan quest videosu da var :d bir tane +8 alamıyor oda.Birileride gelip burda herşeye bu kadar kolay ulaşılmasın yazıyor .+8 mitrık +7 quest ıcın 20 yıllık emek lazım ztn

Düşünün ki bir oyunda insanlar item yapsın diye bir görev konuluyor. 1 Tanesinde ayda 3 tane alabiliyorsun 1 tanindede 4. Oyuncular item yapsın diye koyulan sembolleri teslim ederkende kesilen haraç ekstrası. Vede bu itemler +1 olarak veriliyor. Hiç yapmadım yapmayıda düşünmüyorum. Çünkü 10k'dan başlayıp 300k'ya kadar yatırıp char dizenlerin egosunu tatmin etmekten başka birşeye yaramayan bir görev.

Senior Member
    benim görüşüm de şu daha önce belirtmiştim herşey kolay elde edilsin demıyorum ama bir cogumuz oyuna 50k yatıramıyor durumlar belli kazanc belli iş hayatı da olunca oyunda farm olayına zaman da kalmıyor anca jr ve drakı yapabiliyoruz oda 10-20 alırsak iyi şöyle düşünüyorum bir cok kişi +3 takı ile dolaşıyor özellikle saglam asaslar koreko daki gibi bize de eslant da takı görevi eklense cannet trade olcak şekilde tabiki +3 olarak ıstemıyorum o adamlar yıne cok saglam olsun ama en azından max +1 olcak şekilde bize de takı alabilelim en azından ben +1 rol takayım cannet trade olsun satılmasın adamda +3 taksın sıra gelelim quest olayına +9 shard +9 raptor server da pk atan adam sayısı kadar var en azından günlük quest taşı meteryali düşürülsün de yine cz de yapmaya devam edelim güzel oluyor sorun yok pk canlı kalsın fakat 1 ay boyunca yapıp 3 tane alıp yakıyoruz millet 9 ile gezıyor zaten en azından +7 +8 yapsak sailahı sanki tek mi atıcaz herkese oynıyabılcek seviye de bi itemlerımız olsun ıstıyorum

Junior Member
    Bu Sunucularda günlük görev dramdır, üzüntüdür, gamdır, kederdir, buhrandır, strestir, zarardır. Yapmayınız, yaptırmayınız

eslanta alınsın artık eski serverlerdeki gibi quest günlük görevi yeter artık cok beklenildi hadi tamam yeni zamanında cz de olması iyidide 2 seneyi geçti artık öyle cok itemsiz adamda kalmadı serverde pk olarak söylüyorum adamlara dayanamıyoruz zaten 2 skile düşüyor charlar

Senior Member
    Quote Originally Posted by ZENY67 View Post
    Bu Sunucularda günlük görev dramdır, üzüntüdür, gamdır, kederdir, buhrandır, strestir, zarardır. Yapmayınız, yaptırmayınız
    Adam kesinlikle haklı, yapmayacaksın en güzeli. Bakalım o zaman 100k lık charlar kesecek adam bulamayınca görev nasıl değişiyor.

Quote Originally Posted by FEROBERTOTV View Post
    Günlük quest eslanta taşınmalı artık.
    Katılıyorum.

Quote Originally Posted by warordie1234 View Post
    benim görüşüm de şu daha önce belirtmiştim herşey kolay elde edilsin demıyorum ama bir cogumuz oyuna 50k yatıramıyor durumlar belli kazanc belli iş hayatı da olunca oyunda farm olayına zaman da kalmıyor anca jr ve drakı yapabiliyoruz oda 10-20 alırsak iyi şöyle düşünüyorum bir cok kişi +3 takı ile dolaşıyor özellikle saglam asaslar koreko daki gibi bize de eslant da takı görevi eklense cannet trade olcak şekilde tabiki +3 olarak ıstemıyorum o adamlar yıne cok saglam olsun ama en azından max +1 olcak şekilde bize de takı alabilelim en azından ben +1 rol takayım cannet trade olsun satılmasın adamda +3 taksın sıra gelelim quest olayına +9 shard +9 raptor server da pk atan adam sayısı kadar var en azından günlük quest taşı meteryali düşürülsün de yine cz de yapmaya devam edelim güzel oluyor sorun yok pk canlı kalsın fakat 1 ay boyunca yapıp 3 tane alıp yakıyoruz millet 9 ile gezıyor zaten en azından +7 +8 yapsak sailahı sanki tek mi atıcaz herkese oynıyabılcek seviye de bi itemlerımız olsun ıstıyorum
    Okurken ben duygulandim umarım istediğin olur ve Kardesim

Senior Member
    oyunun seni güçlü adama yem etmesi lazım güçlü adam eğlenecekki oyuna devam edecek malesef oyun yeni oyuncu dostu değil tamamen eldeki var olan kitleyi tutmaya odaklı

Senior Member
    kesinlikle bi düzenleme gelmesi gerekiyor. 2 yıl oldu açılalı