Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 77

Hybrid View

Smile Yeni serverlar bile eskimişken

arkadaşlar

son olarak açılan 3 server var : altar vega sirius

bunlarda açılalı 2 yıl olmuş artık yeni serverin zamanı geldi ve geçiyor bile

bu serverlarda 83 reb 5 charlar pazarda kamyonla satılıyor 4 5 gb den fiyatlar başlıyor

2 yılda bir yeni bir server gayet doğaldir ve gelmesi normaldir

gelelim yeni server gelmesin cilere

yeni server in gelmemesi için zaten yenilere krowaz bifrost utc gibi etklinlikler gelmedi daha diyorlar

efendim gelmesin zaten neden geliyor ben kendi adima bu oyunu +7 çitin setli birini gördüğümde arkasindan koştuğum zamanlarda sevdim ve benim için hala öyle dkc li raum lu baal li wirinom lu krowaz li charlar zaten görmek istemem

son olarak pandemi süreci girecek hiddetleniyor

bu süreçte yeni gelecek bir server önmüzdeki haftalarda açiklanmasi muhtemel olan sokağa çikma yasaklarinda evde kalacak ve oyunu birakmiş insanlara tekrar oyuna dönmek ve evde geçireceği zamani kendi adina dolu dolu yaşamasi demektir

lütfen ilgililer ve özellikler mod arkadaşlar konu ile ilgili düşüncelerinizi dile getirirseniz sevinirim

herkese mutlu oyunlar
    Last edited by _DizzyMask_; 11-23-2020 at 06:53 PM. Reason: Her kelimenin büyük harf olması düzeltildi.

Senior Member
    Yılbaşında 2 yeni sunucu gelse güzel olur.

Quote Originally Posted by Predator1987 View Post
    Yılbaşında 2 yeni sunucu gelse güzel olur.
    ne modlardan ne gmlerden ses yok ama 2 tane değil bi tane tek gelsede yeter diyorum

vega acıldıgından beri oynuyorum 1 yıl full puss oynadım. ittifaklar 2 kanalda cz de bahçede 7 24 full item olduktan sonra 1 yıldır 0 puss çektim. yeni güncellemelerle birlikte yeni server gelirse efsane olur ve yine full pusumu cekerim ama bu sefer ittifaklar olmuyacagı için puss cekmeyi bırakmam. çünkü mücadele etme şansım olacak.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Şahsen yeni sunucu geleceğini pek sanmıyorum. Zaten yayında söylenen açıklamalarda da böyle bir planın olmadığı birçok kez söylenmişti.

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Şahsen yeni sunucu geleceğini pek sanmıyorum. Zaten yayında söylenen açıklamalarda da böyle bir planın olmadığı birçok kez söylenmişti.
    güzel söylüyorsunuz ama adamlar hergün altarda çuwalla +9 itemi +10 yapmak için yakıyorlar cz de deseniz +9 +10 larla gezenler farm yapanları kesmek için +10 item alanlar kaynıyor böyle bir ortamda biz ne yapalım bu farmer kovalayıp ego tatmin edenlere mezemi olalım

yeni bir server gelirse en aazından utc itemleri ve direk +8 +10 gibi itemler olmayacağından en azından belli bir süre cz de denk bir mücadele içinde olabiliriz 2 senedir açılmamış yeni bir server daha ne kadar beklenebilirki???

Junior Member
    Bunu her zaman söylüyorlar. Altar sirius vega açılmadan öncede böyle bir planları olmadığını söylemişlerdi ve 1 hafta sonra yeni serverin reklamlarını gördük.

Senior Member
    83/5 pazarda 4 -5 gb nerde satılıyor kanka getir tum parayı sana verıcem Bir konu açıyorsunuz bari düzgün argumanlar öne sürün.Biri demiş ittifaklar kastı bız kasamadık yenı sw açın.Asıl ittifaklar yeni sw istiyor .Yarın yeni sw gelse ittifak olmucak gibi saçma sapan hayal kurmayın hala devam halinde ittifaklar ve yine devam edicek.

Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    83/5 pazarda 4 -5 gb nerde satılıyor kanka getir tum parayı sana verıcem Bir konu açıyorsunuz bari düzgün argumanlar öne sürün.Biri demiş ittifaklar kastı bız kasamadık yenı sw açın.Asıl ittifaklar yeni sw istiyor .Yarın yeni sw gelse ittifak olmucak gibi saçma sapan hayal kurmayın hala devam halinde ittifaklar ve yine devam edicek.
    +9 +10 itemleriniz değer kaybedecek diye burda atmıyacağınız takla yok devam edin o server bir gece ansızın muhakkak gelecek o zaman pazarda ağlarsınız

Senior Member
    Quote Originally Posted by Killer000 View Post
    +9 +10 itemleriniz değer kaybedecek diye burda atmıyacağınız takla yok devam edin o server bir gece ansızın muhakkak gelecek o zaman pazarda ağlarsınız
    keske +9 +10 elımde olsada aglasak sen 83 reb 5 karakter getir önce bana o fiyata .Aresde bile 5 gb ye 83 karakter yok