Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 71 to 77 of 77
    Junior Member
    Yeni denilen 3 sunucuda zamanında bahce kasan feloyu alan eslantta çete olanlar tüm gücü topladi. Paralarına para kattılar.
    Suan yeni denilen bu serverlarda başlayip oyun oynayabilmek için bile o kişilerin itemlerini satın alıp onlara tekrar para kazandırmak istemiyorum.

Yeni güncellemeler ile yenı server acılıp diger sunuculara bf krowaz gelmesi en mantıklı olandır.

Senior Member
    Yeni server + şu an ki yeni serverlere bf csw krowaz gelmesi en mantıklısı bu olur.

Junior Member
    Quote Originally Posted by teslaaa44 View Post
    Yeni server + şu an ki yeni serverlere bf csw krowaz gelmesi en mantıklısı bu olur.

Kesinlikle böyle olmali hem güncel serverlar oyun devam eder hem de yeni server ile suan başlamayi bekleyen oyuncular başlar

Junior Member
    Quote Originally Posted by Reignn View Post
    Yeni denilen 3 sunucuda zamanında bahce kasan feloyu alan eslantta çete olanlar tüm gücü topladi. Paralarına para kattılar.
    Suan yeni denilen bu serverlarda başlayip oyun oynayabilmek için bile o kişilerin itemlerini satın alıp onlara tekrar para kazandırmak istemiyorum.

Yeni güncellemeler ile yenı server acılıp diger sunuculara bf krowaz gelmesi en mantıklı olandır.
    Kesinlikle katılıyorum ve eklemek istiyorum;
    Bu yoğun olarak evde olduğumuz döneminde yeni serverlara başlayarak oyuna geri dönen herkes serverlardaki pahalılık ve gelişmişliğe şok oluyor. Bu serverlarda +9 +10 itemlerin sayısı oldukça fazla bu da bu serverlara bf krowaz ın gelmesi ve yeni server açılması için gayet yeterli ve yerinde bir sebep diye düşünüyorum.

Junior Member
    Pandemi sürecinde pvp sunucularına oyuncu kaptırmak yerine yeni 1 adet sunucu ile daha çok oyuncu akını gelebilir.Son 3 sunucuya da utc kro csw bf gelir böylece isteyen istediği yerde oynar.

Senior Member
    2 yeni sunucu 5 kanal.
    Haftaya güncelleme de son 3 sunucuya aynı gün csw bifrost kro gelmeli.

Senior Member
    bu konuyu bi yapımcıya iletirseniz seviniriz.

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678