Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 35 of 35
    Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by hag_7rvSgZH4 View Post
    sizden anladıgım kadarıyla.72 saat sonra deneyin diyorsunuz dogrumu anladım .

hiç kullanmadım şifre degişim geliyordu gelmedi.

kodu eksik yazmadım ne ise onu yaptım.

bunu yapamadım o bölümler bende yok ve ingilizce ..
    Öncelikle lütfen mesajlarınızı tek seferde gönderiniz. Ekleyeceğiniz bir durum var ise son yorumunuzda bulunan "Yorumu Düzenle" butonunu kullanarak ekleyiniz.

Konumuza gelecek olursak "doğru mu anladım" diye sorduğunuz yer için bahsediyorum, hayır bu şekilde değildir. Yukarıda belirttiğim gibi, telefonunuza gelen kodu bir defa kullanabiliyorsunuz. Ayrıca, bu kodun kullanım süresi 72 saat ve bu süre bitiminde kodu kullanamıyorsunuz.

Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Öncelikle lütfen mesajlarınızı tek seferde gönderiniz. Ekleyeceğiniz bir durum var ise son yorumunuzda bulunan "Yorumu Düzenle" butonunu kullanarak ekleyiniz.

Konumuza gelecek olursak "doğru mu anladım" diye sorduğunuz yer için bahsediyorum, hayır bu şekilde değildir. Yukarıda belirttiğim gibi, telefonunuza gelen kodu bir defa kullanabiliyorsunuz. Ayrıca, bu kodun kullanım süresi 72 saat ve bu süre bitiminde kodu kullanamıyorsunuz.
    bizim evde 2 tane telefon var.2 si ile yaptım .birinde resimde yolladıgım hatayı verdi. digerindede Account Creation Abuse bu hatayı verdi.
    daha ne yapmalıyım destegede yazamıyorum.ingilizce ve moderatör arkadaşın verdigi resim deki gibi değil.sizde istedigim numara girişlerini sıfırlamanız.
    cokmu şey istiyorum.

Last edited by hag_7rvSgZH4; 11-24-2020 at 11:14 AM.

Quote Originally Posted by hag_7rvSgZH4 View Post
    bizim evde 2 tane telefon var.2 si ile yaptım .birinde resimde yolladıgım hatayı verdi. digerindede Account Creation Abuse bu hatayı verdi.
    daha ne yapmalıyım destegede yazamıyorum.ingilizce ve moderatör arkadaşın verdigi resim deki gibi değil.sizde istedigim numara girişlerini sıfırlamanız.
    cokmu şey istiyorum.
    Numara sıfırlanması gibi bir durum bulunmuyor. Sorduğunuz soruların yanıtlarını daha önce iletmiştim. Bilet gönderebilmek için hesabınızda Npoint bulunması gerekiyor. Yukarıda ilettiğiniz görselde bulunan Submit a Ticket(Bilet Gönder) seçeneği üzerinden bilet göndereceksiniz ancak hesabınızda Npoint bulunmadığı için gönderemiyorsunuz.

Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Numara sıfırlanması gibi bir durum bulunmuyor. Sorduğunuz soruların yanıtlarını daha önce iletmiştim. Bilet gönderebilmek için hesabınızda Npoint bulunması gerekiyor. Yukarıda ilettiğiniz görselde bulunan Submit a Ticket(Bilet Gönder) seçeneği üzerinden bilet göndereceksiniz ancak hesabınızda Npoint bulunmadığı için gönderemiyorsunuz.
    bilet göndereyim ama ingilizce yardımcı olabilirmisiniz ?nasıl yaparım..

Quote Originally Posted by hag_GNF32bJZ View Post
    bilet göndereyim ama ingilizce yardımcı olabilirmisiniz ?nasıl yaparım..
    Hesabınıza Npoint yükledikten sonra Submit a Ticket seçeneği üzerinden belirttiğim kategoriyi seçerek gönderebilirsiniz.

Ayrıca, Discord uygulamasını kullanıyorsanız sunucumuzda da sorularınızı iletebilirsiniz. Sunucuya giriş yaptıktan sonra "kurallar" kanalını incelemenizi tavsiye ederim.

Knight Online Discord Kanalı dahil olmak için TIKLA