Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Popülerleşen Farm Alanlarının bir süre sonra yokedilmesi

Sürekli geriye doğru giden bir farm mantığı var. Oyuncuların yeni yeni heves edip yöneldiği farm taktikleri de yönetim tarafından tespit edildikten sonra yok ediliyor. Bu mantıkla oyuncularda geleceğe yönelik bir plan yapmasını veya heves etmesini bekleyebilir misiniz?

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Amaçları pus içeriklerini kc ile satıp içerikleri oyunda sattırmak. Bu kadar basit.

dedikleriniz yapmasalar şuan +7 ib bile 5 gb olurdu premiumu oyun içinden gb ile almak hayal olurdu bayağı iyi bir taktik keşke tüm farm slotları bitse çöp atan slotlar ve noah periler aktif edil se ozaman tüm slotlar farm slotut olur ama cüzi bir farm olur herkes kastığının hakkını alabilir

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Killer000 View Post
    dedikleriniz yapmasalar şuan +7 ib bile 5 gb olurdu premiumu oyun içinden gb ile almak hayal olurdu bayağı iyi bir taktik keşke tüm farm slotları bitse çöp atan slotlar ve noah periler aktif edil se ozaman tüm slotlar farm slotut olur ama cüzi bir farm olur herkes kastığının hakkını alabilir
    Ben her zaman söylüyorum. Hatta konu açtım oralı olmadılar. Tüm slotlar seviyesine göre çöp atmalı. Tüm slotlar coins atmalı. Npc de satılan tüm itemlerin dopları kaldırılmalı. Herkes çöp kasar. Çok çöp çıksın diye pre alır üstü dolar vip key alır peri alır. Artı basan bus alır coins erir. TS satılır coins erir pot alınır coins erir. Ama nerdeeeee