Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 51 to 57 of 57

Senior Member
    şu an kapalı gibi zaten a1 a2 a3 preniumla 300 400 sayıyor saatlerce sıra bekliyoz

ya şuan altar da oynayamıyoruz ki giriş yapamıyoruz giriş giriş . şu sw den sw ye geçişler engellenmeli herkes tek sw belirlemeli sw değişikliği yapacağında 1 hafta önceden yapmalı sonra sadece o sw ye girebilmeli. akşam vakti oynayacağım ben oyunu sanırım millet jr ye girmek için altara geliyor pk da o kadar canlı değil .

Quote Originally Posted by HasAli View Post
    şu an kapalı gibi zaten a1 a2 a3 preniumla 300 400 sayıyor saatlerce sıra bekliyoz
    haftasonu presiz sirius 2'ye tek attım. diyeceklerim bu kadar

Quote Originally Posted by ibra1402 View Post
    ya şuan altar da oynayamıyoruz ki giriş yapamıyoruz giriş giriş . şu sw den sw ye geçişler engellenmeli herkes tek sw belirlemeli sw değişikliği yapacağında 1 hafta önceden yapmalı sonra sadece o sw ye girebilmeli. akşam vakti oynayacağım ben oyunu sanırım millet jr ye girmek için altara geliyor pk da o kadar canlı değil .
    doğru diyorsun gören atlıyor farklı serverdan gelenler Altarın kapasitesini %30 dolduruyordur eminim. Çok dengesiz bi'hal almaya başladı ve çözüm olarak yapılan şey Altar4 ekleyip onu da sadece 3-4 saat açık tutmaları epey yoğun çalışmışlar tebrikler cidden
    Last edited by NightOwl; 12-16-2020 at 07:10 AM.

https://forum.nttgame.com/forum/show...%BCtfen/page10

bu saçmalığa ne zamana kadar devam edecekler acaba

sabah 9 da bile 100 kişi sayıyor premium olmasına rağmen akşam saatleri 1 saat sürüyor oyuna girmek . tıpkı zamanında siriusa oldugu gibi girişleri kapatabilirsiniz yeni user gelmezse aşırı yoğunluk azalacaktır. sokağa cıkma yasaklarından önce bu durum uygulanırsa oyuncular artık sorun yaşamayabilir .