Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 41 to 50 of 57
    Quote Originally Posted by Rebelwind11 View Post
    Gerçekten çok can sıkmaya başladı. Presiz bekler anlarımda preli sıra beklemek nedir. Bu kadar olmaz.
    hem vakit hem nakit kaybı..

Quote Originally Posted by ExorLeon View Post
    Böyle gider ise ALTARA kilit vurulur
    Sirius'a 3 ay kilit vuruldu bence Altar'ın da zamanı geldi. Kendi oyuncuları bile isyanda 1-1.5 saat sıra bekleyip giremeyen var ilginç bi'hal almaya başladı.

Quote Originally Posted by ReLaaX_ View Post
    Yeni server gelene kadar altar böyle gider.
    sanmıyorum bence onlar da zamanın geldiğinin farkında, talep de yüksek bakalım

https://forum.nttgame.com/forum/show...tam%C4%B1yoruz

https://forum.nttgame.com/forum/show...Oyuna-girememe

günlük şikayet geliyor iki taraftan da ama boşa sanırım pek umursandığımız söylenemez

Senior Member CarpeNoctum's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Altarın şahlanmasının sirius kayıtlarının kapatılmasıyla ne alakası var. Altarın şahlanması tamamen levo ve domenicoyla alakalı bu ikisinin elini attığı her yer şahlanıyor. Bu 3 servera verilen her zarar sadece destan ve rosettaya yaramıştır.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by cristianoballondor View Post
    Altarın şahlanmasının sirius kayıtlarının kapatılmasıyla ne alakası var. Altarın şahlanması tamamen levo ve domenicoyla alakalı bu ikisinin elini attığı her yer şahlanıyor. Bu 3 servera verilen her zarar sadece destan ve rosettaya yaramıştır.
    Rosettanın yarara pek ihtiyacı yok, oyuncusu genelde sabittir. Sağdan soldan toplama oyuncu gelip 1-2 ay oynayıp gitmez. Bana kalırsa yeni serverler fazla şişirildi gereksizce ve eski serverler bu yüzden hep halı altı ediliyor.

Quote Originally Posted by cristianoballondor View Post
    yazdığımı anlamamışsın sanırım hocam. Sirius şahlandığında diğer serverlara da oyuncu çekmek için kayıtları kapattılar 3 ay. Şimdi de Altar aşırı yoğunluk gösteriyor ama kapatmıyorlar ne orada oynayanlar memnun bu durumdan ne diğer serverdakiler. Adamlar girmek için 1 1.5 saat sıra bekliyor, diğer serverlar eski oyuncularla devam etmeye çalışıyor. Bundan bahsediyorum.

Quote Originally Posted by VolgaJames View Post
    Rosettanın yarara pek ihtiyacı yok, oyuncusu genelde sabittir. Sağdan soldan toplama oyuncu gelip 1-2 ay oynayıp gitmez. Bana kalırsa yeni serverler fazla şişirildi gereksizce ve eski serverler bu yüzden hep halı altı ediliyor.
    katılıyorum, gereksiz şişirme var ve hala yapılmaya devam ediliyor. Ben de buna karşıyım zaten. Ticari hal almaya başladı o yüzden sanırım

bu reste de bi'çalışma yapılmamış böyle gidecek sanırım talep varken görmezden gelmeleri şaşırtmadı. 2021 yılına geldik hala şişirmelerle uğraşıyoruz komik oyun.