Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 31 to 40 of 57
    Quote Originally Posted by quadra3nt View Post
    uzun zaman sonra siriusta başlamıştım. Sirius hype yemeden önce sonra malum olaylar oldu. Arkadaşların dediği gibi farmı geçin exp kasacak slot bulunmuyordu. Sonra bazı sebeplerden ara verdim geldim. siriusa girişler kapatılmış premium şartı gelmişti. Yoğunluktan öyle bunalmıştım. Altara geçeyim dedim. Altara başladım ufaktan charı diziyordum. düğün dernek vs derken bi kaç ay ara verdim. Bir döndüm Altar siriustan beter halde. Bide yeni boss sisteminin sunucular kaldıramıyor. Czde değilken bile felo düştüğünde oyun kasıyor. Dün drakide başıma geldi dondu bir anda oyun buna dur demek gerekiyor. Bide işin hile tarafı var. Adamları banladıkları anda moradonda 1 lvl charlar tren halinde geziyor....
    Şu an Sirius'un organik bi'kitlesi var pksı ayrı pazarı ayrı güzel tavsiye ederim. Benim demek istediğim şey Sirius'a daha çok talep olması değildi aslında Altar'ın bu kadar şişirilmemesi gerektiğiydi. Diğer serverlar sinek avlarken kapatılmaması ilginç, koxp olayı zaten yıllardır ne hikmetse çözülmüyor komik durum 2020 yılında böyle bi'şeyin önüne geçilememesi

Quote Originally Posted by SDFSDDFE17K View Post
    sisirilmis balon su anda, sirius kadar oyuncu oldugunda emin ol girişler kapatilir diger serverlara oyuncu gelmesi icin.
    Altar'daki oyuncular girişte 40 dkdan az sıra beklemiyoruz diye isyan ediyorlar pre paralarına geçen vakte yanıyorlar. Sadece lafta doluluk olduğunu sanmıyorum slotları ayrı girişi ayrı dert şu an.

Quote Originally Posted by hornettt16 View Post
    Serverların dengesini sağlamak için bir servere nasıl kayıt kapatma işlemi uygulandıysa pandemidir,kış ayıdır bunlar bahane etmeden kayıtların kapanması gerekli.Matematiksel olarak zaten durum ortada.Sizler 3 tane açtığınız severi eşit şartlarda yönetmek için irade sergiliyorsanız şuan yapmanız gereken ilk reste altarı kapatmak ki 3 tane açma kararı aldığınız severları 3 ünüde savunmak için böyle bir hamle yapmalısınız.
    Sana katılıyorum sanki dengelemekten ziyade şişirip yoğunlaşmaya uğraşıyorlar gibi anlamadım amaçlarını talep de var ama ona rağmen göz ardı ediliyor.

Quote Originally Posted by Bartalomeos View Post
    Altardaki insanlar oyuna giremiyor.Vegadaki insanlar etkinliklerden bıkmış durumda dışardan herkes para için geliyor gittiklerinde sw yine boşalıcak diyorlar,etkinlik yapamayın diyorlar.Siriusa 3 ay kayıtlar kapatıldı.3 tane serverin yaşadığını durumu başlık halinde yazdım fazla diyecek bir şey de kalmadı doğrusu.
    oyun tarihinde bi'serverın 3 ay kapalı kaldığına henüz şahit olmadım 13 yıllık oyuncuyum. İşin komik tarafı bazı serverların da yetkililer tarafından bu kadar şişirilmeye çalıştığını da görmemiştim çabalarına hayranım Sirius evlatlık çocuk gibi kaldı hahah

Junior Member
    Saygı değer Yönetim,Paris sokakları şuan karışmış fransız ihtilalini yapan dünyanın en büyük ihtilal ve devrimcileri haksızlığa karşı özgürlüğe karşı kısıtlamalara karşı sokaktadırlar.Tüm serverlara aynı muamele gösterilmesini istiyoruz göstereceğinize inanıyoruz.Bu konuları hatrınızdan çıkmaması içi diri tutalım arkadaşlar yönetim zaten gerekeni yapacaktır lakin bizimde teşvikimiz herşeyi bir kaç adım ileri taşınabileceğini düşünüyorum.
    Last edited by Bartalomeos; 11-29-2020 at 07:31 AM.

Quote Originally Posted by Bartalomeos View Post
    Saygı değer Yönetim,Paris sokakları şuan karışmış fransız ihtilalini yapan dünyanın en büyük ihtilal ve devrimcileri haksızlığa karşı özgürlüğe karşı kısıtlamalara karşı sokaktadırlar.Tüm serverlara aynı muamele gösterilmesini istiyoruz göstereceğinize inanıyoruz.Bu konuları hatrınızdan çıkmaması içi diri tutalım arkadaşlar yönetim zaten gerekeni yapacaktır lakin bizimde teşvikimiz herşeyi bir kaç adım ileri taşınabileceğini düşünüyorum.
    garip 1 yerden giriş yapmışsın ama aynı sonuca hizmet ediyor safımız aynı hahah doğru diyorsun kral bu oyunu oynayan biziz seçim yapamıyoruz böyle iş mi olur

bu perşembe reste neler olacak bakalım

Junior Member
    Gerçekten çok can sıkmaya başladı. Presiz bekler anlarımda preli sıra beklemek nedir. Bu kadar olmaz.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Böyle gider ise ALTARA kilit vurulur

Senior Member
    Yeni server gelene kadar altar böyle gider.