Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 36
    Senior Member

Mgame den Knight Online için yeni güncelleme (7 yıldır üstünde çalışılıyor)

Uzun zamandır herhangi bir içerik güncellemesi vermeyen mgame sonunda ne üzerinde çalıştıgını bizlere gösterdi.Büyük güncelleme yolda !
    Eslant ve maradonda büyük değişimler bizi bekliyor oyuncuyu dinlemeye devam ediyor koreko ekibi !

Last edited by GamesDepot; 11-23-2020 at 02:27 PM. Reason: Video önizlemeli hale dönüştürüldü.

Umarım sadece arazi ve haritayla kalmaz bu güncellemeler.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Evet ironi yapmışsın ama başka bir açıdan düşün 7 yıldır pek umursamadıkları oyunu artık baya bir umursuyorlar çünkü inanılmaz gelir elde ediyorlar artık bizim fikirlerimizide adam gibi dikkate alıyorlar. Güncelleme gelicek olursak bence oyun moturuyla yapılabilecek maksimum grafiği yapmışlar minecraft grafiklerinden iyidir... En kısa sürede Ronark Land de güncellenmelidir

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Yavaş yavaş diğerleri de olacak, inanıyorum.
    Bunları görmek bile mutluluk verici, yıllar sonra olsa bile...

Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    Uzun zamandır herhangi bir içerik güncellemesi vermeyen mgame sonunda ne üzerinde çalıştıgını bizlere gösterdi.Büyük güncelleme yolda !
    Eslant ve maradonda büyük değişimler bizi bekliyor oyuncuyu dinlemeye devam ediyor koreko ekibi !

https://www.youtube.com/watch?v=AaWApfUSEFw
    En Son maradon güncellemesinde K2 NETWORK daki Gm ler maradon haritasına Binlerce WOLCANIK ROCK atmışlardı.
    Ve herkez yere yapışmıştı. Unutamadığım tek şey bazı akıllılar Wolcanic Rockları kesmeye çalışıyorlardı. Sanki Maradona kurtaracaklar. GM lerde yukardan kutular boş boşuna kesmeyin demelerine rağmen. Yukardan şu yazı geçiyordu. MARADON istila altında büyük yıkım geldi ve ULTIMANIN askerleri diyorlardı. Ondan sonra gelen güncellemede Ultima boss udu. 5 Dakika sonra herkez oyundan DC olmuştu. 1 gün sonra güncelleme ile server açılmıştı. Bakalım Bizim GM ler ne atacak Hikayeye uygun olarak.
    En son kapanmadan önce Benim tahminim Binlerce FELANKOR ATABILIRLER. Sizin tahminlerinizi bekliyorum. Bu gösteri sırasında NTTGAME canlı yayın yapsa iyi olur. Nasıl olsa herkes yere yapışacak zevkli oluyor. Press ok yapıyorsun yerdesin. Aslında serverları kapatırken tek tek serverları sırasıla kapatırılarsa daha canlı yayın olur. Her servera MARADON güncellemesi öncesi farklı yaratıklardan bir orduda olabilir.

NOT: Bakalım Bu Tarz büyük güncellemelerde ŞOV olayını yabancı ülkelerin yayıncıları güzel yapıyor. Bakalım bizim kiler nasıl yapacaklar.
    Last edited by Corbinal37TR; 11-23-2020 at 02:44 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    Evet ironi yapmışsın ama başka bir açıdan düşün 7 yıldır pek umursamadıkları oyunu artık baya bir umursuyorlar çünkü inanılmaz gelir elde ediyorlar artık bizim fikirlerimizide adam gibi dikkate alıyorlar. Güncelleme gelicek olursak bence oyun moturuyla yapılabilecek maksimum grafiği yapmışlar minecraft grafiklerinden iyidir... En kısa sürede Ronark Land de güncellenmelidir
    bu gordugun seyler 1 gunluk bıle ıs degıl .İroni yapılcak hali kalmadı ki artık aglancak haldeyız.7 yıldır da bu paralar kazanılıyor.Daha radıkal bir şeyler lazım.2 çimen su yerıne yenı bır maradon çok daha buyuk bir heycan katardı .

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Maradona kim saldıracak onunda ipucunu verseler. Yeni boss yolda mı ve hikayesi ne olacak.

Senior Member
    Reis sendeki bu optimizm valla efsane ya.Ulkenın basına geççek adamsın .Youtube ko için biraz daha fazla içerik beklıyoruz .Koreko da yok bari sen salma

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Corbinal37TR View Post
    Maradona kim saldıracak onunda ipucunu verseler. Yeni boss yolda mı ve hikayesi ne olacak.
    O tarz bir durumu bilemeyiz. Ancak güncelleme gelince, bir hikaye paylaşılırsa mgame tarafından, konuyu ele alabilirim.

Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    Reis sendeki bu optimizm valla efsane ya.Ulkenın basına geççek adamsın .Youtube ko için biraz daha fazla içerik beklıyoruz .Koreko da yok bari sen salma
    Knight ile alakalı video planlarım var. Bakalım.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Yavaş kısmına katılıyorum.