Results 1 to 9 of 9

Thread: Luferson

Senior Member CarpeNoctum's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus

Luferson

Geceleri pazara bırakıyorum karakterimi 60 dk genie birikiyor, bende bunu değerlendireyim diyorum.Mageyim gray ozzy veya savagea bırakayım takılsın diyorum.Auto lootum var fakat lanet olası yere ne zaman gelsem bütün slotlar macro bak genie olsa tamam ama hepsi macro lüfersona girmemle 3 tane macro videosu çekmem bir oluyor ve macro videolarına işlemleriniz ya çok geç oluyor yada yapılmıyor.Günde bir 15 dk ayırıp bi gm kontrol etse şu slotları caydırıcılık anlamında önemli olur diye düşünüyorum 3 gün önce videosunu çektiğim adam hala aynı şekil devam ediyor savage slotunda

Merhaba konuna ben yardımcı olamam ama birşey sormak istiyorum, Genie nasıl birikiyor ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by MertDiez View Post
    Merhaba konuna ben yardımcı olamam ama birşey sormak istiyorum, Genie nasıl birikiyor ?
    Oturarak kardeşim, her 2 saat oturmaya 20 dakika, maksimum 60 dakika olmak kaydıyla birikiyor diye hatırlıyorum.

Quote Originally Posted by erdicosk View Post
    Oturarak kardeşim, her 2 saat oturmaya 20 dakika, maksimum 60 dakika olmak kaydıyla birikiyor diye hatırlıyorum.
    teşekkürler

Senior Member Vrij's Avatar
    Kıpırdamadan oturman lazım her 2 saatte bir 20 yukler, aralarda kıprdayabilirsin
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selam.

Oyun içi kontroller ve rutin xigncode taramaları yapılmaktadır. İşbirliği yaparak raporlamak isterseniz; kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne bildirebilir, bildirimlerinizin geçerli olması için Cheat Reports Kullanımı konusunu inceleyebilirsiniz.

Raporlama yaptıysanız konunuzu 23:00'ten sonra arşive alınmadan önce aralıklarla kontrol edebilirsiniz.

bu oyundaki hileciler makrocular hiç bir zaman bitmiyecek bitmiyorlar

Senior Member CarpeNoctum's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Selam.

Oyun içi kontroller ve rutin xigncode taramaları yapılmaktadır. İşbirliği yaparak raporlamak isterseniz; kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne bildirebilir, bildirimlerinizin geçerli olması için Cheat Reports Kullanımı konusunu inceleyebilirsiniz.

Raporlama yaptıysanız konunuzu 23:00'ten sonra arşive alınmadan önce aralıklarla kontrol edebilirsiniz.
    arşive alınan konular incelendikten sonramı arşive alınıyor yoksa incelenmeye devam mı ediyor arşivde

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by cristianoballondor View Post
    arşive alınan konular incelendikten sonramı arşive alınıyor yoksa incelenmeye devam mı ediyor arşivde
    Eğer sonuçlandırılmamışsa incelenmeye devam ediliyor.