Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Aldığım ceza hk.

Merhabalar bundan 2 gün önce tpt banned yemişim ne olduğunu bile bilmediğim bi bağlanti internetten araştirip koxp suresiz ban yaziyor şimdi burda gm ve yetkililere sormak istiyorum öncelikle kapsamli bi araştirma yapmalarini istiyorum 1 tane kanit sadece araştirsinlar koxp kullandiysam ss veya video kaydi varsa bana atmalarini rica ediyorum sebebsiz yere hesabimi banlayamazsiniz pustan aldiklarimi ve np yuklediğimi saymiyorum bile sadece itemler bana lütfen ss atin veya video paylaşin ve burda herkez görsün

sunucu ares
    karakter ismi betoon61

kontrol edin lütfen ne mail atiyonuz nede burdaki hesaptan bilgi veriyonuz

tşklerimi sunar iyi oyunlar dilerim hak yerini bulacaktir emin olunuz
    Last edited by NightOwl; 11-22-2020 at 10:10 PM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Bizim aldığınız ceza veya hesabınız hakkında bir bilgimiz bulunmamaktadır ve hesap desteği yalnızca bilet sistemi üzerinden verilmektedir.

Cezanız hakkında itirazınız var ise Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisinden bilet gönderebilirsiniz. Müşteri hizmetleri gerekli incelemelerin ardından mesai saatleri içerisinde, ilgili kategoride bulunan yoğunluğa da bağlı olarak biletinize yanıt verecektir. Bu süre zarfında ek bir bilet göndermeden ve biletinizi güncellemeden sabırla biletinize gelecek yanıtı beklemeniz gerekmektedir.