Results 1 to 8 of 8

Altar 4 server ne zaman aılacak ?

Premıum olamasına ragmen etkınlıklere katılamıyoruz sıra sayıyor ve oyuna gıremıyoz oyuncu sayısı cok yuksek Altar 4 serverını ne zaman acmayı dusunuyorsunuz ?

Senior Member DARPHANEEEEEEEE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Pandora
    Race
    Karus
    Khenart, NTT Game yayınında 19.11.2020 tarihinde yapılacak güncellemede “geleceğini düşünüyorum” demişti fakat gelmemişti. Muhtemelen yapımcı firma tarafından olumsuz değerlendirildi. Açılmamasının eminim ki mantıklı bir sebebi vardır.

Senior Member
    Altar 4 açmak yerine, 8pcyle bütün slotları kapatan magelere önlem alsalar normal oyuncular rahatlıkla oyuna girebilecek. Altar 7 bile gelse bu düzen böyle devam ettikçe Altar 8i de isteyecez.

Quote Originally Posted by TheWOCs View Post
    Khenart, NTT Game yayınında 19.11.2020 tarihinde yapılacak güncellemede “geleceğini düşünüyorum” demişti fakat gelmemişti. Muhtemelen yapımcı firma tarafından olumsuz değerlendirildi. Açılmamasının eminim ki mantıklı bir sebebi vardır.
    ben sana o mantıklı sebebi söyleyim 'para söğüşlemek'

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Garipsenecek bir şey oldu yan charım dc yedi bugün yani o kadarr abeski benim asıl oynadığım charın dc olmasını beklerdim onun değil fakat oldu ve preside bitik öğleden sonra dc yedi sıraya bile sokmadım onu neden, yakacağı elektiriğe yazık çünkü 9 saat sonra girer girmez. Aynı şekil pazar yapan 1 i var sabit bir adam sanki oraya çivilen çakılmış gibi gittim onada baktım oda oyunda yok

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Altar 4 ve Vega 3 gelmeli.

Junior Member
    Kesinlikle altar 4 gelmeli premium kullanmıyorum tamam 3-4 saat servere girmesini bekleyebilirim server dolu premium kullanmıyorum onlar haklı ama bu benim oyuna giremeyeceğim anlamına gelmiyor gerekenin yapılmasını istiyorum.
    Sabah 9 da Altar 3 e tıklıyorum 130 civarı kişi sayıyor gece 1 de tekrar bakıyorum hala daha önümde 20-30 kişi oluyor bu nasıl bir oyun böyle 2-3 hafta önce sorunsuz bir şekilde girebiliyordum