Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 28

Thread: Hesabım Hk.

Junior Member
    Quote Originally Posted by NeverHopinq View Post
    Laptoptan mı oynuyorsun yoksa masaüstü bilgisayar mı ? Mailinde de otp kurulu muydu ? Geçen aynı şey arkadaşımın başına geldi otp kurulu hesap nasıl soyulur anlamıyorum.
    Laptop da oynuyorum. Mail otp muhabbetini bilmiyorum. Bütün bilgiler şahsıma ait zaten ticket dan gelen cevap ne diyecek bakalım..

Senior Member
    Sa Gecmis Olsun TeamSpeak Veya teamwiewir fln kullaniyormusun ? ustune Itemlerin kilitli degil miydi ? Hesap Paylasimi Yok Otp telefonda Ise Buyuk bir is war demektir Bu sekil Soyulmak Imkansiz Gözukuyor

Junior Member
    Quote Originally Posted by Wahsh3t91 View Post
    Sa Gecmis Olsun TeamSpeak Veya teamwiewir fln kullaniyormusun ? ustune Itemlerin kilitli degil miydi ? Hesap Paylasimi Yok Otp telefonda Ise Buyuk bir is war demektir Bu sekil Soyulmak Imkansiz Gözukuyor
    As. Tşkler kardeşim. Ts ve Tw pc de yüklüydü fakat aktif kullanmıyorum. Arka planda bile çalışmıyor. Pc yi kastığı için kapalı tutuyrm her zaman dediğim gibide aktif kullanmıyrm sadece Discord açık. İtem kitlemedim otp olduğu için açıkcası. Hayretler içindeyim nerde açık war diye bakalım ticket cvpını beklyirum.

Senior Member
    -Hocam Insallah Ts Ve Tw Soyulmasi Degildir Bilgisayarina Tickettan Cevap Gelene Kadar Format Atma Eger Ts den Tw den soyulduysan Bilisim Suclarina Götur Bilgisayarini Ama Sakin Format Atma uzun bir surec Olabilir Ama Bilisim Suclarindan Kesinlikle Bir Geri Dönus Alabilirsin iyi gunler

Junior Member
    Evet Tickettan gelen cevabı bekliyorum. Ona göre hareket edicem.

Junior Member
    ticket için cevap bekliyorum. İşlemler keşke hızlı olsa..

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by oktaykirac View Post
    ticket için cevap bekliyorum. İşlemler keşke hızlı olsa..
    Destek biletleri mesai saatleri içerisinde sırasıyla kontrol edilmektedir. 72 saat içerisinde biletler yanıtlanıyor.

Hafta sonu müşteri hizmetleri çalışmamaktadır.

Bilet gönderdikten sonra bilete cevap eklenmemeli veya yeni bir bilet gönderilmemelidir. Aksi taktirde gelecek olan yanıtın süresini uzatmış olursunuz.

Sabırla gelecek olan yanıtı beklemelisiniz.

İlgili kategoride yoğunluk var ise daha geç yanıt gelebilir. Bunu da göz önünde bulundurunuz, lütfen.

İyi forumlar.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Destek biletleri mesai saatleri içerisinde sırasıyla kontrol edilmektedir. 72 saat içerisinde biletler yanıtlanıyor.

Hafta sonu müşteri hizmetleri çalışmamaktadır.

Bilet gönderdikten sonra bilete cevap eklenmemeli veya yeni bir bilet gönderilmemelidir. Aksi taktirde gelecek olan yanıtın süresini uzatmış olursunuz.

Sabırla gelecek olan yanıtı beklemelisiniz.

İlgili kategoride yoğunluk var ise daha geç yanıt gelebilir. Bunu da göz önünde bulunduğunuz, lütfen.

İyi forumlar.
    Teşekkürler sabırla bekliyorum..

Junior Member
    Otpli Karakter soyulup itemler çalınıyorsa gereği yapılması gerek.Yoksa oyuncular olarak hiçbir güvencemiz yok demektir.

Junior Member
    Ticket konusunda hala geri dönüş olmadı. Sabırla bekliyorum..