Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 28 of 28

Thread: Hesabım Hk.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by oktaykirac View Post
    Ticket konusunda hala geri dönüş olmadı. Sabırla bekliyorum..
    Sabırla bekleyiniz. Sırası gelince biletiniz kontrol edilecek.

Senior Member
    charda otp olup olmaması birşey farketmez itemleri kitledin mi kitlemediysen suc sende itemler kitli miydi ?

Junior Member
    Quote Originally Posted by fur_4HtJMF1s View Post
    charda otp olup olmaması birşey farketmez itemleri kitledin mi kitlemediysen suc sende itemler kitli miydi ?
    itemleri kitledikten sonra otp şartı niye koşuluyor. OTP için 5 cash veriyoruz. Bizim güvenliğimiz için ve eskiden sadece premiumlu charlar item kitleyebiliyordu. Şimdi ise pre şartı yok herkes kitleyebiliyor. Nakit cashin kitlenmiyor ?? Öncelik güvenlik OTP diye düşünüyorum.

Senior Member
    Ben item kitlemiyorum otp var kafa rahat

Junior Member
    bizde aynı kafadaydık ama OTP ye rağmen soyuldu.

Junior Member
    Ticket atalı 5. güne girdim ve henüz cevap yok. Merakım spesifik bir sebep olsaydı hemen cevap gelir miydi yoksa genel anlamda mı işlemler bu kadar uzun sürüyor.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by oktaykirac View Post
    Ticket atalı 5. güne girdim ve henüz cevap yok. Merakım spesifik bir sebep olsaydı hemen cevap gelir miydi yoksa genel anlamda mı işlemler bu kadar uzun sürüyor.
    Selam,

Normalde bu kadar uzun sürmemesi gerekiyor. Biletinizi güncellemediniz değil mi? Eğer yeni bir bilet atıp ya da biletinizi güncellerseniz biletiniz son sıraya düşer ve cevap süresi uzar.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Normalde bu kadar uzun sürmemesi gerekiyor. Biletinizi güncellemediniz değil mi? Eğer yeni bir bilet atıp ya da biletinizi güncellerseniz biletiniz son sıraya düşer ve cevap süresi uzar.
    Selam,
    Gün içinde düzenli olarak cevap geldi mi diye my ticketı tıklayıp, attığım ticketı açıyorum ve alta kadar inip cevap var mı diye bakıp kapatıyorum. Last Uptade tarihi 22.11.2020/22:58 olarak gözüküyor. Bekleme konusunda sorun yok da , nerde sorun varda karakter soyuldu anlamında iç savaşımı veriyorum. Bu sebepten heyecanım.. İlginiz için teşekkürler.