Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28

Thread: Hesabım Hk.

Junior Member

Exclamation Hesabım Hk.

Merhabalar,
    03.11.2020 tarihinde ringli aldığım karakteri, yeni serverların açıldığı tarihde açmış olduğum accounta ringi basmıştım. Gerekli cash geçmişi mevcut olup karakterimi evde bireysel bilgisayarımda oynamaktayım. Fakat 22.11.2020 tarihinde hesabımı kimseyle paylaşmadığım halde ve Otp ios cihazımda yüklü olduğu halde 21:30 civarında soyulmuştur. Ronark Land pk için beklerken bir anda dc vermeden oyundan atmıştır. Karaktere giriş yaptığımda otp girdikten sonra tekrardan oyundan attı ve pc yi kapatıp açıp tekrar girdiğimde charım soyulmuştu. Dediğim gibi "KARAKTER PAYLAŞIMI SÖZ KONUSU OLMADIĞI HALDE ve OTP TELEFONDA" iken karakterimin soyulmasına anlam veremiyorum. Konu ile Ticket atıp durumun takipçisi olacağım. GM arkadaşlarda konu hakkında yardımcı olursa çok sevinirim. Saygılarımla,

Ticket Numaram: ***
    Last edited by DonJose; 11-22-2020 at 07:56 PM. Reason: ticket no

Junior Member
    Arkadaşımızla birlikte oynayan takımdanım.Olay 10 dk içinde gerçekleşti. Karakter aniden oyundan düştü Otp telefonda olmasına rağmen Otpli karakteri soydular.Gerekeni incelemenizi rica ederiz.

Senior Member
    Nickname
    Hgs
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    1925Göztepe
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    hayırdır ya... otp li çarlarda mı soyulabiliyor....pc de olsa ve adam makinanın başında olmasa anlayacağım ama tel de ki otp yi nasıl aşıyorlar.... demek ki oyunun bir açığı var otp ile alakalı...

Senior Member
    Geçmiş olsun sahte siteye giriş yapmış olabilir misin otp fln istiyor orada

Junior Member
    Siteye felan giriş yapmadım. Oyundan attığı gibi oyuna girmeye çalıştım. Otp yazdıktan sonra direk atmaya başladı. Pc kapatıp açtım ve bu sefer giriş yaptım servera, karakteri zaten çıplak gördüm. CZ de olan charım Folk bankanın önündeydi ve soyulmuştu. Hala anlam veremiyorum açıkcası...

Junior Member
    Muhtemelen sen tekrar giriş yapmak için otp yazdığında o otp ile girdiler oyuna. Bilgisayarına keylogger tarzı virüs bulaşmış olmalı. Geçmiş olsun inşallah geri alabilirsin itemleri.

Junior Member
    Quote Originally Posted by afk_a1NGSKP7 View Post
    Muhtemelen sen tekrar giriş yapmak için otp yazdığında o otp ile girdiler oyuna. Bilgisayarına keylogger tarzı virüs bulaşmış olmalı. Geçmiş olsun inşallah geri alabilirsin itemleri.
    Büyük ihtimal. Bu tür şeylerle karşılaşmamak için pc ye format atıp ringi basmıştım ve dowload bile yapmıyordum açıkcası. Pre ile sıra sayan server o an saymayacağı tuttu resmen, ticket attım bakalım ne olacak göreceğiz. Teşekkürler.

Senior Member sui_N7tMPVcQ's Avatar
    Nickname
    nevergarden
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Benim de itemlerim silinmişti (çok emin değilim ama öyle görünüyor.) vakti zamanında soyuldu sanmıştım sanırım oyunda bir hata var ve ara sıra yok ediyor olabilir itemleri. 10 sene önce gb çekip iron set almıştım 20 dakika içinde çar direkt oyundan düştü ( oyunda tekrar online olmadı) yani bi başkasının girmediğinden eminim sonra o satın aldığım gb ile çektiğim iron setin kaybolduğunu gördüm girdiğimde. Çalan kişi o dönem milyarlar değerindeki itemleri alabilirdi silindiğinin bir diğer kanıtı da bu. Umarım başına bu tarz bişey gelmemiştir de itemine kavuşursun. Bu olayın üzerine oyunu bırakmıştım sonra OTP muhabbeti gelince tekrar başladım. O zamandan beri sıkıntı yaşamadım bilmiyorum yani.
    Last edited by sui_N7tMPVcQ; 11-23-2020 at 06:08 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Laptoptan mı oynuyorsun yoksa masaüstü bilgisayar mı ? Mailinde de otp kurulu muydu ? Geçen aynı şey arkadaşımın başına geldi otp kurulu hesap nasıl soyulur anlamıyorum.

Junior Member
    Quote Originally Posted by sui_N7tMPVcQ View Post
    Benim de itemlerim silinmişti (çok emin değilim ama öyle görünüyor.) vakti zamanında soyuldu sanmıştım sanırım oyunda bir hata var ve ara sıra yok ediyor olabilir itemleri. 10 sene önce gb çekip iron set almıştım 20 dakika içinde çar direkt oyundan düştü ( oyunda tekrar online olmadı) yani bi başkasının girmediğinden eminim sonra o satın aldığım gb ile çektiğim iron setin kaybolduğunu gördüm girdiğimde. Çalan kişi o dönem milyarlar değerindeki itemleri alabilirdi silindiğinin bir diğer kanıtı da bu. Umarım başına bu tarz bişey gelmemiştir de itemine kavuşursun. Bu olayın üzerine oyunu bırakmıştım sonra OTP muhabbeti gelince tekrar başladım. O zamandan beri sıkıntı yaşamadım bilmiyorum yani.
    Kaybolma olduğunu düşünmüyorum. Çünkü CZ de olan charım folk bankaya gelmişti. İtemler geri gelmezde en azından sorumlularını bulmak isterim.