Results 1 to 6 of 6

Eski Hesapların Silinememesi!

Uzun bir aradan sonra oyuna yeniden başlayayım dedim, yeni hesap açtım. Otp/ics sistemini etkinleştirmek için cep telefonumu kayıt ettirirken şöyle bir hatayla karşılaştım "Doğrulama kodu gönderilemedi. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
    Mobil doğrulama 3'ten fazla numara için kullanılamaz. Lütfen başka bir telefon numarası giriniz!" . Bu hatayı araştırdığımda 1 cep no ile en fazla 3 hesap açılabiliyor. Bende daha önce açmış olduğum hesapların bilgilerini unuttuğum için Ticket açıp şu istekte bulundum . Mevcut telefon numarama kayıtlı tüm hesapların silinip yeni açtığım hesaba telefon numaramın kayıt edilmesini talep ettim . Ticket e gelen cevap şu şekildedir bir kısmını yazıyorum.
    "Merhaba,

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Üzgünüz ki telefon numaralarına kayıtlı hesapları sistemden kaldırabilmemiz mümkün değildir. Eğer numaranız üzerinde yer açmak isterseniz, numara üzerinde kayıtlı hesaplara giriş yapıp ICS web sitesi üzerinden numara değişikliği yapabilirsiniz. "

Şimdi arkadaşlar çok basit çok kolay halledilebilecek bir istekte bulundum sayın yöneticilerden. Sil kardeşim ya Sil benim cep telefonuma kayıtlı ne kadar hesap varsa Sil. Gönder kardeşim bana ait olduğunu iddaa ettiğim cep telefonuna bir kod bende sana gelen kodu göndereyim. Telefon bana ait mi değil mi emin olursun . Senden kullanmadığım hesaplarımı silmeni istiyorum .Sırf kendi ceptelefonumu ics ye kaydettirebilmek için 2 gün boyunca uğraştım ya . Bu kadar mı zor be kardeşim ya .

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Bu durum suistimallere yol açabileceği için maalesef bu tarz bir hizmet sunulamamaktadır.

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Bu durum suistimallere yol açabileceği için maalesef bu tarz bir hizmet sunulamamaktadır.
    Sevgili mod abim nasıl bir suistimalden bahsettiğinizi bilmiyorum. Benim yıllardır kullandığım bir cep telefonu numaram var. Ve ben kullandığım cep telefonu numaram ile kayıt olmak istiyorum. Fakat Bu cep telefonum ile kayıt olamıyorum. Şimdi ben bu oyunu oynamak için gidip Anamın mı telefonunu alayım babamın mı ya da sırf kayıt olmak için yeni hat mı alayım . Dediğim gibi sırf kendi telefonumla kayıt olmak için 2 gün kafa patlattım. Benim isyanım buna abi niye beni zor duruma sokuyorsunuz. Çözüm basit bana ait olan cep telefonu Numarası Türkiye de bir kişide var Oda bende . Gönder bana sms ile bir kod bende gonderdigin kodu sana göndereyim Telefon numarasının bana ait olduğunu teyit edersin . Bu nasıl bir suistimale yol açabilir.

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Sen nasıl bi suistimale yol açacağını bizden çok daha iyi bilirsin

Senior Member
    Nickname
    Hgs
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    1925Göztepe
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by aki_CYxRLFAB View Post
    Uzun bir aradan sonra oyuna yeniden başlayayım dedim, yeni hesap açtım. Otp/ics sistemini etkinleştirmek için cep telefonumu kayıt ettirirken şöyle bir hatayla karşılaştım "Doğrulama kodu gönderilemedi. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
    Mobil doğrulama 3'ten fazla numara için kullanılamaz. Lütfen başka bir telefon numarası giriniz!" . Bu hatayı araştırdığımda 1 cep no ile en fazla 3 hesap açılabiliyor. Bende daha önce açmış olduğum hesapların bilgilerini unuttuğum için Ticket açıp şu istekte bulundum . Mevcut telefon numarama kayıtlı tüm hesapların silinip yeni açtığım hesaba telefon numaramın kayıt edilmesini talep ettim . Ticket e gelen cevap şu şekildedir bir kısmını yazıyorum.
    "Merhaba,

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Üzgünüz ki telefon numaralarına kayıtlı hesapları sistemden kaldırabilmemiz mümkün değildir. Eğer numaranız üzerinde yer açmak isterseniz, numara üzerinde kayıtlı hesaplara giriş yapıp ICS web sitesi üzerinden numara değişikliği yapabilirsiniz. "

Şimdi arkadaşlar çok basit çok kolay halledilebilecek bir istekte bulundum sayın yöneticilerden. Sil kardeşim ya Sil benim cep telefonuma kayıtlı ne kadar hesap varsa Sil. Gönder kardeşim bana ait olduğunu iddaa ettiğim cep telefonuna bir kod bende sana gelen kodu göndereyim. Telefon bana ait mi değil mi emin olursun . Senden kullanmadığım hesaplarımı silmeni istiyorum .Sırf kendi ceptelefonumu ics ye kaydettirebilmek için 2 gün boyunca uğraştım ya . Bu kadar mı zor be kardeşim ya .
    şöyle bir şey yapılabilir mi acaba senin telin bir firmanın data larında kayıtlı ve sen o numaranın orada kayıtlı olmasını istemiyorsun, acaba diyorum tüketici mahkemesine gidip şu firmadaki tel no mun silinmesini istiyorum desen, silmek zorunda kalırlar mı.. öylesine aklıma geldi ama sonrasında aynı no yu kara listeye alırlar mı o no yu yasaklarlar mı bilemem..

Senior Member
    eski hesap lardan istenildiyinde telefon silinmeli yada 3 verilen hak 6 ya cıkarılmalı şöyle bir süistimal olabilir eski ban yemiş karekter üzerine kayıtlı tel boşa çıkarıp hileye devam edilebilir ama eskiden hile kullanmış ve ban yemiş kişilerede temiz bir başlangıç sansı verilmiş olur hile kullanıldığı taktirde o telefona kayıtlı ne kadar hesap varsa banlanabilir mesela ben numaramın üstündeki karekterlerin id şifre unuttum şu an o karekterler oyundan bile silinmiştir

Tags for this Thread