Results 1 to 9 of 9

Genie ile ilgili süre kısıtlaması

Uzun zamandır herkesin işgalcilerden dolayı artık şikayetleri hat safhaya geldi.
    Mage'lerin, bp'lerin, okçuların kapattığı slotlardan ne oyuncular görev yapabiliyor, ne de 1-2 saat exp & farm için slot dönebiliyor.
    Şimdi bu genie dururken neyi kısıtlasak da bazı şeyleri suistimal edenlerin önüne geçilmiyor. Ama genie'yi kaldırmak da ayrı dert hem exp kasanlar hem de şirket için.

Benim önerim ise genie alımını sınırlandırmak. Her oyuncu 3 günde 1 paket ya da haftada 1 paket genie alabilsin.
    Mesela pus'tan ya da pazardan 1 paket genie çektiniz diyelim. 3 gün, 1 hafta neyse işte genie alamasın o çar üstüne.
    Zaten 1 paket genie 20 saat gidiyor. Böylece exp kasan da kasar, farm yapan da yapar ama 7/24 işgal olmaz.
    Bu sayede paramun'da bekçilik yapanlara, titan'da, booro'da exp kasmaya giderken, 7 mage 1 priest iç içe geçenlere, lufer & emc & eslant görevlerini yaparken okçularıyla slot kapatanlara eyvAllah etmemiş oluruz.
    En fazla 20 saat slotu kapatır ondan sonra 3 gün veya 1 hafta slot başka oyunculara da kalır.
    Last edited by ArchAngeL22; 11-22-2020 at 04:30 PM.

Senior Member
    Exp pre var titanda kasıyom diyelim 2 gün durup 2 gün mü kascam. Çok saçma bi öneri.

Sence MGame kazandığı parayı kısıtlarmı? Saçma bir konu olmuş genie açıkken skill barın kilitlenmesi en güzel çözümdür, güçlü olan slotu alır makrosuz bir şekilde.

Member OnlyPriestt's Avatar
    Nickname
    0nlyPriest
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Genie ile ilgili bir düzenleme gelmeli htc htb satiros görevlerini yapmak veya görev eşyasını kasmak ölüm maalesef.

Kendi düşünceme göre yapılabilecek düzenleme şöyle olabilir ;

*Genie aktif olarak kesilen yaratıklardan kutu çıkmasını kapatmak.
    * Exp slotları hariçindeki slotların dağıtılması örneğin: eslant troll berserker slotu gibi.
    *Koreko'daki gibi genie'nin sadece özel etkinliklerde aktif etmek.
    *4. ve en kötüsü işgal edilen slotları nerflemek bu nerf canavarları güclendirmek veya drop oranını değiştirmek olarak olabilir. (son çare)

Bunlarında dışında asıl engellenmesi gereken paramun ve delos çeteleri,

günde 25m-30m coins karşılığı exp kasıyorlar size taksi muhabbeti bir şekilde son bulmalı o slotlarda real kişiler kasmalı.
    Twitch: onlypriestt

Kardeşim her şirket kazandığı parayı düşünür bunu anlamak için mgame olmana gerek yok xD

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Genie çöp slotlarında çalışmayacak olacak bitecek çok zor bir şey değil kimse ne görev yapabiliyor nede farm atabiliyor bunlar yüzünden abi pot parası çıkartamıyorum artık bırakma derecesine getirdiler insanları, çoğu kişi farm atacak yer yok diye oyundan gidiyor

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Vay arkadaş herkes yeni serverlar için konuşuyor. Ya ben genei kullanmıyorum tamam sevmiyorum da. Hatta sadece exp kasmak için kullanılması taraftarıyım. Ama arkadaş ne demek çöp slotu dropları düşsün ne demek şun çok atıyor bu az atıyor. Benim suçum ne eski serverda olmak mı?

Senior Member
    Quote Originally Posted by ArchAngeL22 View Post
    Uzun zamandır herkesin işgalcilerden dolayı artık şikayetleri hat safhaya geldi.
    Mage'lerin, bp'lerin, okçuların kapattığı slotlardan ne oyuncular görev yapabiliyor, ne de 1-2 saat exp & farm için slot dönebiliyor.
    Şimdi bu genie dururken neyi kısıtlasak da bazı şeyleri suistimal edenlerin önüne geçilmiyor. Ama genie'yi kaldırmak da ayrı dert hem exp kasanlar hem de şirket için.

Benim önerim ise genie alımını sınırlandırmak. Her oyuncu 3 günde 1 paket ya da haftada 1 paket genie alabilsin.
    Mesela pus'tan ya da pazardan 1 paket genie çektiniz diyelim. 3 gün, 1 hafta neyse işte genie alamasın o çar üstüne.
    Zaten 1 paket genie 20 saat gidiyor. Böylece exp kasan da kasar, farm yapan da yapar ama 7/24 işgal olmaz.
    Bu sayede paramun'da bekçilik yapanlara, titan'da, booro'da exp kasmaya giderken, 7 mage 1 priest iç içe geçenlere, lufer & emc & eslant görevlerini yaparken okçularıyla slot kapatanlara eyvAllah etmemiş oluruz.
    En fazla 20 saat slotu kapatır ondan sonra 3 gün veya 1 hafta slot başka oyunculara da kalır.
    hemen yedek carlar kasılır gerçi ellerinde vardır yedek carlar 1 partysi çıkar slottan diyer partysi girer tek çare eskiden olduğu gibi geniasız 1 oyun

Senior Member
    Genİye kalksin bende birakayim.
    3 5 gb İÇİn bu kadar haset adam Çekİlmİyor.
    Kapatin kardeŞİm genİyİ bİtİrİn farmi da bİtİrİn oyunuda birakirim ben bu oyunu.ayda 600 700 tl genİe ve hammer masrafi cebİmde kalir.ne gerek var.
    Bu parayi veremİyen deyİm yerİndeyse aÇ arkadaŞlarimizin sesİnİ duyun artik kapatin bu genİyeyİ.