Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19

Oyunda solo oyuncular farm yapamıyor

Altarda Htb-htc slotları aynı düzenekte çetelerin elinde aylardır.
    Phantom gene aynı şekilde yukarıda reaper kesenlerin elinde adam 22 aydır biz burdayız diyo.
    Manticore 3 server 2 champ 2 slot toplar 12 slot adamların elinde aylardır.
    Eslant stone golemler gene aynı durumda.
    Bence oto loot direk kaldırın herkes ya eliyle farmlasın yada sadece xp kassın.

oyundan o kadar iyi para kazanıyorlar ve tatlı geliyor ki o para, bırakmaları imkansız dostum. bir oyundan bu kadar para kazanılmaması lazım yoksa düzen değişmez.

Senior Member
    Solo oyuncular için ardream farmı var. Açık tutmalarının sebebi solo takılanlar zaten. Daha ne olsun.

Junior Member
    Altar Karus-Human,Sirius karus manticore slotları tek kişinin elinde ve en az 10 aydır bu slotlarda adam,ara vermiştim tekrar girdim oyuna yan slotlarıda almış.GB bu fiyatlardayken kastığı parayı siz düşünün.

Bir slot buldum Moradon'da. Kimse yok. Görevini yapan da yok. Dc pre ile falan 2k para atıyor. 20 saatte 50-60 arası ms atıyor. Çok iyi.

Junior Member
    Quote Originally Posted by amoralistflozof View Post
    Bir slot buldum Moradon'da. Kimse yok. Görevini yapan da yok. Dc pre ile falan 2k para atıyor. 20 saatte 50-60 arası ms atıyor. Çok iyi.
    Paylaşabilirsen diyicem anlamı kalmıycak.Kendin kazan kimseye söyleme kral en iyis.

Aslında Camp 1 de Genie açık olucakken camp 2 de genie açılmıcak şuan oyunda para slotları aynı kişilerin elinde. Ben etkinlik saatleri dışında oyunu oynayamıyorum exp kasayım diyorum adamlar partiye parayla alıyor böyle birşey görmedim. Pazar yapayım diyorum 1 kişi 10 tane charla geliyo küfür edip sana pazar yaptırmam diyor oyuna köklü bi değişiklik gelmesi lazım

Senior Member
    Genie npc eklenmeli ve 50 M olmalı.

Senior Member
    bp priestim ile arada bir 2saat dm keserdim , tüm dmlere genie farmerler çökmüş , nttgame kaldır şu genieyi

genieyi kaldırmayıp slotları nerfliyorsunuz böyle saçmalık olmaz, eslant aoc slotunu neden nerflediniz ? genie yi kaldırsanız yeterliydi , normal oyunculara oyun alanı bırakmıyorsunuz genie yi kaldırmadan

Junior Member
    malesef öyle cz gitsen ekibin yoksa slotta 5dk bile duramazsın eslanta gitsen kasıcagın dc pre ile saatlik 5m tabi oda slot bulabilirsen kopxerlar den amacı sadece gb satıp tl çevirmek olanlardan bunun en iyi çözümü genie ile atak yapınca kutu atmamasıdır